Perşembe , Mart 8 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kadınlara Özel Spor Merkezi B-fit Bayilik Şartları

Kadınlara Özel Spor Merkezi B-fit Bayilik ŞartlarıB-FIT

235 şubesi var

B-fit kadınlara özel bir spor merkezi. Şirket, 2006’da kurulmuş. Şu anda 235 şubesi var. Bunlarm tamamı franchising sistemiyle açılmış. Şu an hazırlıkları devam eden ve yakında açılmak üzere olan şubeler şu şekilde sıralanıyor: İstanbul (Kartepe, Çekmeköy, Tuzla, Ümraniye, Esenevler, Gültepe), Mersin (Pozcu), Ankara (Elvan-kent, Batıkent Çakırlar), Eskişehir (Vişnelik).

Şirket, franchising sistemiyle yeni şubeler açmaya devam ediyor. B-fit’in franchise giriş bedeli İstanbul için 39 bin TL+KDV, Anadolu’daki iller için 35 bin TL+KDV şeklinde belirlenmiş. Ortalama işletme sermayesi ise 55-65 bin TL arasında değişiyor. Bu rakama franchise giriş bedeli dahil. Sürekli franchise ödemesi aylık 350 TL+KDV. Ayrıca reklam katılım payı olarak ayda 175 TL+KDV alınıyor.
B-fit

Firma önümüzdeki dönemde yeni açılacak salonlar için bazı illere öncelik verecek. Bunlar Afyonkarahisar, Kütahya, Kayseri, Ordu, Konya, Karaman, Antalya, Zonguldak şeklinde sıralanıyor. B-fit sadece kadın girişimcilere franchise veriyor, erkekler yüzde 50 ortak olabiliyor. Ancak işletme yönetiminin tamamen kadın ortakta olma şartı var. Franchisee’lerde spor eğitimi ya da tecrübe aranmıyor. Bir B-fit şubesi için gereken minimum alan 100 metrekare olarak belirlenmiş. Bu alanın içerisinde minimum 40 metrekare spor bölümü için ayrılıyor. Ayrıca bir soyunma odası, iki duş ve tuvalet ve bir de kafe bölümü yer alıyor.

Telefon: 0216 700 22 17 E-posta: bilgi@b-fit.com.tr

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Ziebart Bayilik Şartları ve Franchise Bilgileri

Otomobil üzerine dükkan açmak isteyenler için Ziebart bayilik veriyor. Oto koruma ve bakım hizmetleri üzerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir