Anasayfa / Kariyer ve İş İlanları / Grohe’deki değişim rüzgarı Türkiye’ye geldi

Grohe’deki değişim rüzgarı Türkiye’ye gelditipiBu yılın başında Alman Grohe, Japon LIXIL Group ve Japonya Kalkınma Bankası tarafından satın alındı. Bu operasyon Almanya’nın lider sıhhi tesisat donanımları sağlayıcısı Grohe için çok önemli sonuçları içeriyordu, inşaat malzemeleri ve ev teçhizatları sektörlerinin küresel lideri LIXIL’in Grohe’de başlattığı değişim rüzgarı bu açıdan sürpriz sayılmamalı.

Portekiz, Tayland, Kanada ve Çin’de (Joyou) olmak üzere altısı Almanya’nın dışında faaliyet gösteren dokuz üretim tesisi bulunan, 9 bin çalışanı ile hizmet yürüten Grohe’de iddialı hedefler ve oyun planları ortaya kondu.
Bu değişimden doğal olarak Grohe Türkiye de etkilendi. Şirket, önemli değişim ve gelişmeler yaşıyor. Grohe Türkiye’nin pazarlama müdürlüğü görevine getirilen Tipi Ergün’ün atamasını da bu çerçevede okumak lazım. Entegre pazarlama ve iletişim stratejileri konusunda geniş bir deneyime sahip olan Ergün, Viyana Ekonomi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu, ekonomi ve iletişim alanlarında master derecesine sahip. İş yaşamına Eczacıbaşı Holding’te ekonomist ve finansal analist olarak başladı. En son Ogilvy PR’da müşteri direktörü olarak görev yapıyordu.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

BES’te kariyer fırsatı var

Bireysel emeklilik hızla büyüyen ve daha da büyümeye aday bir sektör. Gençlere kariyer basamaklarını hızla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir