Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Göçmen börekçisi franchise veriyor

Göçmen börekçisi franchise veriyor2004’de Körfez’de küçük bir dükkânda ticari hayatına başlayan, ürünleri fabrikasyon makine sisteminden uzaktamamen ev hanımlarının elinden çıkan Göçmen Börekçisi, yılların tecrübesiyle bugün gıda sektöründe tercih edilen bir marka olmuştur. Kocaeli başta olmak üzere Sakarya-Düzce-istanbul ve Ankara bayileri aracılığıyla müşterilerine ulaşan marka, ülke geneline yayılmaya devam ediyor. Kocaeli-Körfez de 1250 m2 kapalı alanda üretilen ve 70’in üzerinde bayisi olan Göçmen Börekçisi, sağlıklı ve benzersiz bir lezzete ulaşmak için öncelikle hijyen kurallarına eksiksiz uymak gerektiği konusunda hassas bir politika izlemektedir.

gocmen borekcisi
Öncelikli hedefimiz girişimcilik ruhunu aşılamak…

Markanın en büyük özelliklerinden biri de, 30-50 yaşları arasındaki ev hanımlarına istihdam sağlamak. Bu da, ustalık aranmadan, kadınlara eğitim süreci ile börek yapımı öğretilerek gerçekleştiriliyor. Sadece üretim kısmında 55 ev hanımına istihdam sağlayan markanın, lezzetten ödün vermemesinin sırrı, kapasite arttıkça bir annenin daha çalışmaya başlaması… 2010 yılından sonra kapasitesini hızlı şekilde arttırmaya başlayan Göçmen Börekçisi, 12. Bayim olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’na katılarak ilk kez franchise adayları ve girişimciler ile buluşacak.

İletişim Bilgileri

Fabrika

Adres: Kuzey mah. Sakarya Cad. no:19 Körfez/KOCAELİ

Telefon: 444 4 964

Körfez Merkez Şubesi

Adres: Güney Mah. Eşref Bitlis Cad. Petrolcüler İşhanı No:1 19 A-B Körfez / Kocaeli

Telefon: +90 (262) 526 60 06

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.