Bayilik Veren Firmalar

Esperro Kahve Sektöründe Fark Yaratıyor

Ripa bünyesinde, Ankara’da 2012 yılında kurulan Esperro Kahve, kahvede dünya standardını sağlama fikriyle sektöre attığı adım ile bugün kahve severlere en iyi kahveyi sunuyor olmanın gururuyla bir tutku serüvenine dönüştürmüştür.

Dünya kahve trendlerini yakından takip eden, birçok işletmenin öncelikli tercihi olan Esperro Kahve; en iyi kahveyi üretme çalışmalarının ya nında, kahveyi en iyi şekilde sunmak için de gerekli demleme üniteleri, aksesuar ve ekipmanlarını da, a’dan z’ye hizmet tasarımı anlayışıyla müşterilerine sağlamaktadır. Türkiye’de 81 ilde, 17 bölge bayisi ile hizmet veren Esperro kahve, sunduğu tadına doyulmaz lezzetleri 9.000’in üzerinde seçkin müşteriler ile buluşturuyor.
6 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyan Esperro Kahve, kurulduğu günden itibaren espres-so bazlı kahveler, aromalı kahveler, yöresel kahveler dünya çekirdekleri, bitki & meyve çayları, frappe ve eşsiz tatlı çeşitleri üretmenin yanında; gelişmiş teknik ekipman ve bu teknik ekipmanlarla kahve meraklılarına eğitim olanağı sunuyor.

Ripa Kahve ve Hazır Gıda San. Tic. A.Ş.

Genel Merkez : Ankara Ticaret Merkezi Kızılırmak Sok. A
Blok Kat:5 No:69 – Çukurambar/Balgat Çankaya – Ankara
Fabrika : Bayraktar Caddesi 1076 Sok. No:148 A/B
Saray/Kahraman Kazan – Ankara

0(850) 706 31 11

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu