Kariyer ve İş İlanları

Erdemoğlu Holding İş İlanları ve Staj Başvurusu

Erdemoğlu Holding’in tüm ihracat operasyonlarım tek çatı altında topladığı şirketi Erdemoğlu Dış Ticaret, 2013’te yüzde 263,1’lik ciro artışına imza atta. Cirodaki bu artış ise ihracatın neredeyse üçe katlanmasından kaynaklandı. 72 ülkeye ihracat yapan şirketin dış pazarlardaki stratejisi IKEÂ ve Walmart mağazalarına büyük miktarlarda satış yapmak.


Yaklaşık 45 yıl önce iki adet kilim dokuma tezgahıyla işe başlayan Erde-moglu Ailesi, bugün dünyanın 72 ülkesine ihracat yapan ve 2 milyar TL ciroya ulaşan dev bir holding haline geldi. Merinos markasıyla hem yurti-çinde hem de yurt-dışında çok rağbet gören holdinge bağlı Erdemoğlu Dış Ticaret ise 2013’te cirosunu önceki yıla göre yüzde 263,1 artırdı. Şirket, 2012 yılında 94,5 milyon TL olan cirosunu 2013 yılında 343,3 milyar TL’ye çıkardı.

Erdemoğlu Dış Ticaret, 2013’te gösterdiği bu performansla Anadolu 500 içinde cirosunu en çok artıran şirket oldu. Sıralamada da bir önceki yıla göre 316 basamak atladı. Şirketin cirosundaki artış ise ihracatını neredeyse üçe katlamasından kaynaklandı. Erdemoğlu Dış Ticaret, böylece ihracat artışı sıralamasında da ilk 10’a girdi ve altıncı sırada yer aldı.

Erdemoğlu Holding

1970 yılında başlayan üretim hikayesini 1990 yılında Erdemoğlu Halı Sanayi ve Ticaret’i kurarak yeni bir boyuta taşıyan Erdemoğlu Ailesi, 1998 yılında ise firmanın adını Merinos Halı olarak değiştirdi. Bünyesine daha sonra Dinarsu ve Padişah markalarını da katan, halının yanı sıra mobilya, ev tekstili ve iplik sektörlerinde de büyük yatırımlar yapan firma, 2010 yılında tüm şirketlerini tek bir çatı altında toplayarak Erdemoğlu Holding’i kurdu. 2013’te ise Merinos Halı’yı Erdemoğlu Dış Ticaret bünyesine katarak, holdingin tüm ihracat operasyonlannı tek şirkette birleştirdi. Erdemoğlu Holding, parça halıda dünya lideri olmasının yanı sıra mobilya, ev tekstili ve iplik sektörlerinde de piyasanın güçlü oyuncuları arasında yer alıyor.

WALMART’A SATACAK

Başanlannın arkasındaki stratejiyi Ekonomist’e anlatan Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu, dünyanın 72 ülkesine ihracat yaptıklarını vurgulayarak, “IKEA ve Walmart gibi büyük mağaza zincirlerine mal satarak pazar payımızı sürekli yukanya çekiyoruz” diyor.Şu anda halıda IKEA’mn en büyük tedarikçisi konumunda olan Erdemoğlu, önümüzdeki yıldan itibaren mobilya ürünleri ile de dünyanın birçok ülkesindeki IKEA mağazala-nnda boy göstermeye hazırlanıyor. İbrahim Erdemoğlu, 2015 itibariyle dünyanın en büyük perakende mağaza zinciri olan ‘Walmart ile de işbirliğini geliştirmek üzere görüştüklerini dile getiriyor.

ihracat stratejisinin dev mağaza zincirleri üzerine kurulmasıyla birlikte 2014 sonunda holdingin cirosunun 2 milyar TL’yi aşacağını belirten Erdemoğlu, tüm ihracat operasyonlan-nın çatısı altında toplandığı Erdemoğlu Dış Ticaret’in de 200 milyon dolarlık ciroya imza atacağını kaydediyor.

İKİNCİ KİPAŞ, ÜÇÜNCÜ AS-AD0

Anadolu 500’de ciro artışı sıralamasında, Erdemoğlu Dış Ticaret’in ardından Kipaş Mensucat geliyor. Kipaş Mensucat, yüzde 102,8 artışla 665,4 milyon TL’lik ciroya imza attı. Ciro artışında üçüncü sırada As-Ado Hazır Beton yer aldı. 199/de Antalya’da kurulan şirket, bugün günlük 16 bin metreküpe ulaşan üretim kapasitesiyle Antalya, Denizli. İsparta, Aydın ve Konya illeri ile ilçelerinde kurulu 21 tesisindeki 22 beton santraliyle hizmet veriyor.

Erdemoğlu Holding İş ve Staj Başvuru LinkBir Yorum

  1. 13 yılı aşkın hazır beton santral operatörüyüm yaşım 35 ,kullandığım sistemler,pi-mak,semix,endos,güriş,vuruşkan,meka ve tekno sistem kullandım bu santrallerin hem mobil hemde sabit santrallerini kullandım kullanamıyacağım makina ve sistem yoktur,kuru beton ürettim 4 yıl boyunca piyasa betonu ve proje işlerinde santralci olarak çalıştım ,en son hızlı tren projesi için travers betonu yani kuru beton ürettim ve otoban köprüleri için kiriş betonu,menfez,elevasyon betonları ürettim santalciyim iş arıyorum irtibat ; 0543 937 2499

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu