Cumartesi , Mart 23 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / ERA şubesi açacaklara franchise yatırım şartları

ERA şubesi açacaklara franchise yatırım şartlarıERA TÜRKİYE

Bölgeye özel fırsatlar

1971’de ABD’de kurulan ERA’nın 35 ülkede üç bin ofisi var. Şirket, Türkiye pazarına 2012’de girdi. Firmanın başta büyükşehirler olmak üzere birçok gelişmiş il ve ilçede şubeleri var. Bunların tamamı franchising sistemiyle açılmış. Firma yılsonuna kadar franchising sistemiyle şubeler açacak.

ERA Türkiye franchise
Kendi bölgelerinde ilk kez ERA şubesi açacaklara franchise yatırım şartlarıyla ilgili olarak çeşit avantajlar sunulacak. Franchise adayları ERA Akademi’nin uzman kadrosu ile sıkı bir eğitimden geçiriliyor. Franchise adayları şirketin örnek ofisinde gerçek iş hayatı tecrübesi edinme fırsatı buluyor.

ERA Türkiye’nin franchise giriş bedeli, işletme sermayesi, açılacak franchise ofislerinin lokasyonu, bulunduğu il ve kapladığı alan gibi kriterlere göre değişiyor. Firma işletme giderlerini yatırımcılarla birlikte hesaplayarak yatırım sermayesini belirliyor. Bölge ve yer seçimi konusunda da girişimcilere destekler sunuluyor. ERA Türkiye öncelikle İstanbul, İzmir ve Bursa gibi büyükşehirlerde ofisler açacak ancak potansiyel olan bölgelerden gelecek tüm talepler değerlendirilecek.

Telefon: 0212 345 05 16
Web: eraturkiye.com.tr

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişimciden Royalty Bedeli Almayan 39 Marka

Franchising sisteminde royalty, markanın temsilciliğini alan yatırımcının her ay cirosu üzerinden belli oranda ödediği bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir