Pazartesi , Ocak 21 2019
Anasayfa / Kariyer ve İş İlanları / En İyi Strateji Yolunuza Devam Etmek Olduğunda

En İyi Strateji Yolunuza Devam Etmek OlduğundaBazen şirketinizin özellikle ehliyetsizliğe, zorbalığa müsamaha gösteren kültürü sizin değerlerinizle çatışabilir. Bu kültür sizin değerlerinizle uyuşmaya yanaşmıyorsa, siz de üzerinde durmayın. Duygusallığı bir kenara bırakmanızı sağlayacak kararlar almayı deneyin. Duygularınıza takılıp kalırsanız, iyi bir işi bırakmanın bencilce olduğunu hissedeceksiniz. Oturup kalmak ve gitmek için nedenlerinizi sıralayın. Kararınızda, sadece sayılar etkili olsun.

lider olmak
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Siz, zor iş arkadaşları yüzünden işi bırakan ilk insan değilsiniz ve son da olmayacaksınız. Zor meslektaşlar ve amirler, insanların şirketlerden kaçmalarının iki büyük nedenleridir. Eğer şirketin kültürü, azınlıklara ve kadınlara yönelik kaba davranışlar üretiyorsa bunun üzerinde durmayın. Yönetimi protesto etmenize rağmen, bir düşmanınız size yönelik, kabul edilemeyecek davranışlarını sürdürüyorsa şimdi orayı terk edip doğruluğu dışarıda aramanın zamanıdır.

Aynı mücadeleyi defalarca vermeniz, sizin değerlerinizle çatışan bir çevrede çalıştığınız yönünde bir işarettir. Son hamle olarak, bir çıkış stratejisi geliştirmelisiniz.

  ING Bank 2015'te 500 Kişilik Çalışma Ekibini İşe Alacak
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Bilişim meslek liseleri geliyor

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, mesleki ve teknik eğitimde Türkiye’nin 2023 hedefleriyle uyumlu bir sistemin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir