Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / ek iş / CVK Park Boshphorus İstanbul Hotel’den Öğrencilere Yarı Zamanlı İş İmkanı

CVK Park Boshphorus İstanbul Hotel’den Öğrencilere Yarı Zamanlı İş İmkanıTurizm Sektöründe Öğrencilere Yazı Zamanlı İş İmkanları

Turizm sektöründe artan kalifiye personel bulma ve istihdam etme problemini çözmede en etkin yollardan birisi yarı zamanlı iş imkanları sunmak. Bu sayede hem okuyup hem de çalışmak isteyen, gelecek vaat eden gençler kurumlara kazandırılıyor. Bu kapsamda yarı zamanlı istihdam sağlayan CVK Park Boshphorus İstanbul Hotel, önümüzdeki dönem üniversitelerle işbirliği yaparak yarı zamanlı çalışan sayısını artıracak. Otelde yarı zamanlı çalışanların saat aralıkları yapılan işe göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca çalışanın uygun olduğu saatlere göre bir planlama yapılabiliyor. Şirkette, yarı zamanlı çalışanların sigortası çalışılan saate göre ödeniyor.
turizmde yarizamanli isler

“Performansından memnun kaldığımız arkadaşları kadroya alarak, tam zamanlı çalışmasına imkân tanıyoruz” diyen CVK Park Boshphorus İstanbul Hotel İK Müdürü Seda Ispartalıgil, işe almadan önce adayların bu işi yapma konusundaki istekliliğini önemsediklerini belirtiyor ve ekliyor: “Hem okuyup hem çalışmak kolay bir iş değil. Adayın önceliğinin para kazanmaktan ziyade, turizm alanında kariyer yapmak olduğunu görmek bizim için önemli. Bunun yanında tabii ki yabancı dil bilgisi-önem veriyoruz.” Bu sebeple de turizm ve otelcilik bölümünde okuyanlara öncelik tanınıyor. Ancak bunun yanında destek departmanlarda görevlendirmek üzere başka bölümlerde okuyan gençler de değerlendiriliyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

İndirkazan Sayesinde Ek İş Yapmak ve Para Kazanmak

indirkazan.net sayesinde artık nakit para kazanmak çok kolay ! Sistem sizlere ek kazanç/ek gelir sağlamaktadır. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.