Bayilik Veren Firmalar

Cafe London Bayilik Şartları

London Cafe Franchise Şartları

CAFE LONDON

ilk şubesi Bosna Hersek’te

2016 yılında çalışmalarına başlayan ve 2017’de Saray Bosna’da ilk şubesini açan Cafe London’un üretim ve yönetim yeri İzmir’de. Markanın şu anda toplam beş şubesi var. Bunlardan ikisi Bosna Hersek’te hizmet veriyor. İmzalanmış ve yakında açılması planlanan şube sayısı ise beş. Firma, 2018 yılının sonuna kadar 15 şubeye çıkmayı hedefliyor. “Hedefimiz çok şubeden ziyade karlılık” diyen firmanın Yönetim Kumlu Başkam Erhan Yakışır, Iç Anadolu, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu’da var olmak istediklerini söylüyor. Yurtdışında ise Birleşik Arap Emirlikleri’nden yoğun talep gördüklerini belirtiyor.


2006 yılından beri müşterilerine, eşsiz lezzetlerini farklılık yaratan hizmet anlayışı ile sunan Cafe London, yenilenen mimari konsepti ile franchise sistemini, siz değerli yatırımcı ve girişimcilere sunuyor. Cafe London franchise sistemi, diğer franchise sistemlerinden farklı bir sistem olup, yatırımcı ve marka arasında bir kazan kazan ilişkisi üzerine kuruludur.

Cafe London, franchise sisteminin, sağlıklı yürümesini sağlamak için iyi bir iş geliştirmenin, planlamanın,finans yönetiminin, üretim ve lojistik sisteminin ve mükemmel seviyede koordinasyonunu sağlayacak yönetim yapısının bir gereklilik olduğunu biliyor. Bu bilinçle, sağlıklı bir franchise sistemini yönetmek için, destek danışmanlıkları alıyor ve yatırımcılarına da bu ayrıcalıktan faydalanma şansı sunuyor.

Sizlerde Cafe London franchise sistemi içerisinde yer alarak bu yatırım fırsatını değerlendirmek isterseniz, franchise başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

London Cafe Franchise Şartları

Yetkili Firma

Yakışır Medya Gıda San. Tic. Ltd. Şti                                                                                                                                                             Vergi Dairesi : Karşıyaka                                                                                                                                                 Vergi Numarası : 160 070 2416

Sistem Hakkında

Markamız % 100 franchising operasyonudur. Açılmış şubelerin tamamı bayilerimize ait olup, açılacak olan şubelerimiz de  bayilerimize ait olacaktır. Merkez olarak, hedefleri, yeniliği, eğitimi, denetlemeyi, üretimi ve kaliteyi rekabetçi şartlarda almayı yönetiriz.

Servis Tipi

Self servis ve masaya servis sistemlerini uyguluyoruz. Bulunduğumuz bölgenin tüketici davranışlarına göre, ikisini bir arada da uygulayabiliyoruz.

Ürün Grupları

Dünya kahveleri, yaprak çaylar, milkshakeler, smoothieler, frozenlar, tostlar, gurme sandviçler, unlu mamuller, pastalar, tatlılar ve sezonluk ürün grupları.

Hedef Bölge

Türkiye’nin her noktası, eşit hedef alanlarımız içerisinde. Doğru şahıs ve şirketlere, Türkiye’nin en doğusundan en batısına bayilikler vermeye devam edeceğiz.  Yurt dışında ise masterfranchiselarımız ile büyüme operasyonlarımız devam ediyor.

Uygun Yatırım Alanları

100,000 ve üzeri nüfusa sahip il ve ilçeler uygundur. Bu nüfus trafiğini barındıran noktalardaki, AVM’ler, şehrin popüler ve kalabalık caddeleri, yeni yerleşim bölgeleri ( Site ve konut projelerinin yoğunlaştığı alanlar ) hedef bölgeniz olmalıdır.

Aranan İşyeri Özellikleri

Minimum 100 m2 kapalı alan, minimum 50 m2 açık alan, 6m cephe ve rakiplerimize mümkün olduğunca yakın noktalarda ki dükkanları tercih ediyoruz.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler

Yüksek motivasyon sahibi olmak, iddialı çalışkan ve iyi iletişim becerilerine sahip,  heyecanlı olmak, harekete geçirici olmak, öğrenmeye açık olmak, öğretici olmak, merkez ile iyi iletişim için de olmak, sürekliliği sağlayacak isteğe sahip olmak, yatırım gücüne sahip olmak

Ürünlerin Tamamı Merkezden mi Geliyor ?

Evet. Bayilik sisteminde, şubelerde lezzet bütünlüğü sağlamak ve ideal cost maliyetini yakalayabilmek için zaten böyle bir sistem gerekli. Yiyecek grubunda bulunan tüm ürünler hazır ve süslenmiş bir şekilde gelir. Sistemimizin usta ihtiyacı yoktur. Yada yiyecek ürünleri için dışarıdan satın alma ihtiyacı da yoktur. Stok sayılı ürünler gelir, stok sayılı çıkışlar olur. Menümüzde bulunan bütün içeceklerin ham maddeleri tarafımızdan gönderilir. Bu ürünlerin kullanım ölçüleri gram – oran – pompa ve diğer değerlerde ayrıntılı reçeteler ile sizlere sunulur. Baristalarımız açılış öncesi reçete eğitimleri alırlar.

Merkezi Ödeme Sistemi 

Merkeze yapılacak ürün ve hizmet ödemelerinin tamamı peşin olarak gerçekleşir. Ödemeyi, online ödeme, hesaba eft / havale veya kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Verilen Destekler

Yer Seçimi Desteği, Lokasyon Analizi, Mimari Proje, Bölge Koruma, Açılış Öncesi Eğitim ( Sistem ve Ürün Eğitimleri ), İşletme ve İş Geliştirme Kitapçığı, Hijyen ve Sanitasyon Kitapçığı, Ürün Reçeteleri Kitapçığı, Gıda ve Sarf Malzeme Temini, Pazarlama, Sürekli Eğitim

Mimari Projede Uygulama Desteği

Projenizin uygulama listesi detaylı bir şekilde sizlere verilecektir. Marka, model, ürün kodları bu listenin içinde bulunacaktır. Bayi adayı, şehrinde veya bulunduğu bölgede daha uygun satın alma yapabileceğine inanıyorsa, projeye sadık kalmak kaydıyla, uygulamayı üstlenebilir.  Ancak bu uygulama, yalnızca inşaat kısmını kapsar (zemin, tavan, duvar işleri, mekanik, teknik ve elektrik işleri, sıhhi tesisat, sabit mobilya, pergola vb). Endüstriyel ekipman, hareketli mobilya, adisyon yazılım ve diğer gereksinimler merkezden istenecektir. Sürecin, denetim,yönetim ve açılış onayı mimarlarımız tarafından verilecektir.

Franchise Giriş Bedeli

Franchise Giriş Bedeli 60,000 TL + KDV’dir. ( Altmışbin + KDV’dir. )

Ortalama İşletme Yatırım Sermayesi

Minimum 150 m2’ye ihtiyaç duyulmaktadır. Yaklaşık m2 yatırım maliyeti 600 € + KDV’dir. ( Altıyüz Euro + KDV’dir. )

Reklam Katılım Payı

Reklam katılım payı almıyoruz. Bayilerimizin reklam çalışmaları, kendi bünyemizdeki reklam departmanı ile yönetiyoruz.

Franchise Kullanım Bedeli

Ciro üzerinden %3 + KDV’dir.

Karlılık, Gıda Maliyeti

Cost maliyeti ( malzeme maliyeti ) %25′ dir. İşyeri kira giderleri, sair giderler, personel maliyetleri, yaklaşık %45’dir. Net karınız yaklaşık %30’dur.

Yatırım Geri Dönüş Süresi

Yatırımınızın geri dönüş süresi ortalama 18 – 24 ay arasındadır.

Şube Yönetimi ve Kazancının Önemi

LondonCafe, bayilerine, kanıtlanmış bir iş modeli, kapsamlı eğitim ve işletme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak için devam eden destek sunacak; dolayısıyla masaya getirmeniz gereken şey doğru tutum ve yetenek olacaktır.Her bayimizin, “marka için büyükelçi” olduğu gerçeği ile her noktayı aynı özen ile destekliyoruzBizim, LondonCafe markasını riske edecek aynı zaman da bize inanan birinin sermayesini riske edecek bir özgürlüğümüz yok! Eğer siz de  kazanmaya hazırsanız, karşılaşacağınız en doğru markayız. Marka karmaşasında yanlış yönlenmek, umduğunuz sonuçları size vermeyebilir, unutmayın ki ; “ doğru başlamazsanız, doğru bitiremezsiniz.

Cafe London Bayilik İletişim

Adalet Mahallesi, Manas Bulvarı, FolkartTowers,A Kule, Kat:33, Ofis:3308,Bayraklı / İzmir

0532 566 1863
0232 502 0047

Genel     : hello@londoncafe.com.tr
Franchise : bayilik@londoncafe.com.tr
Web Site  : www.londoncafe.com.trEtiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu