Bayilik Veren Firmalar

Bilakis Makarna Franchise Şartları ve Franchising Bilgileri

Bilakis Makarna Franchise, Bayilik veren avm markaları, Bilakis Makarna Franchise, Bilakis Makarna Franchise bedeli, Fast food Franchise verenler, franchise veren firmalar.


Bilakis Nisan 2002 tarihinde sadece makarna ve salata ürünlerini hızlı yemek servisi veren ilk nokta olarak Metrocity Alış Veriş Merkezi’nde açtı.Alış veriş merkezinde seçenekli makarna menüsü ve salata çeşitleri ile sadece bu iki ürün gamında çalışan ilk yer olma özelliğini taşıyor.Başlangıçta 6 çeşit makarna; 13 sos ve 8 salata çeşidi ile açılan Bilakis, bugün müşterilerimizin taleplerine göre sos seçeneklerini 20’ye, salatalarını 12’ye çıkarmış ve yenilerini ilave etmek içinde çalışmaya devam etmektedir.

bilakis makarna bayilik

Ürünlerini sizlere sağlıklı, temiz ve lezzetli sunmak için özenle çalışmaktadır.

Bilakis geçen 5 yıl içinde salata ve makarna yemeyi sevenler için; İstanbul’da 11, Bursa’da 2, Samsun’da 1 farklı noktada buluşmak için yeni şubelerini açmıştır.

Bilakis Günümüz hızlı yaşam temposuna ayak uydurup hızlı ama lezzetli servis anlayışını benimseyen, tat seçimini kişilerin kendi tercihi ile oluşturabilecekleri bir menü hazırlamıştır.Bir Bilakis şubesi olmak ve bu ailenin içinde yatırımcı olmak istiyorsanız web sitemizdeki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bilakis Makarna Franchise Bilgileri

Email: info@bilakis.net
Fax: 0 212 288 36 22Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu