Salı , Mart 20 2018
Anasayfa / Kariyer ve İş İlanları / 25 yıllık deneyim transfer oldu

25 yıllık deneyim transfer olduumit daibasogluLojistik sektöründeki dinamizm artık hiçbirimizi şaşırtmıyor. Türkiye nihayet bölgesinin kavşak noktası olma özelliğini kullanmaya başladı.

Bu olumlu gelişmeden de en çok lojistik sektörü yararlanıyor. Yerli yabancı pek çok oyuncunun boy gösterdiği sektörde, yabancı sermaye girişi de, yeni yatırımlara dönük ilgi de en üst seviyede.
Tabi ritmin yüksek olması sektörün deneyim sahibi yöneticilerinin de sık sık transfer edilmelerine yol açıyor. 2010-2013 yıllarında DSV Air’de çalışan Ümit Daibaşoğlu, bundan böyle TLS Lojistik Uluslararası Hizmetler İstanbul Avrupa Lojistik Merkezi Müdürü olarak görev yapacak.

1987’den bu yana Türk lojistik sektöründeki çeşitli şirketlerde görev alan Ümit Daibaşoğlu, çalışma yaşamına Saytrans’ta atıldı. Daibaşoğlu, 1996’da girdiği Megatrans’ta 14 yıl görev yaptı ve havayolu kargo taşımacılığı bölümünü yönetti.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

İş Hayatında Doğru Giyim’in Kuralları

“Yönetici de olurum, stil ikonu da…” diyemeyenlerdenseniz, itibar ve başarınızı güçlendirecek kişisel tarzınızı yaratmanızda stil …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir