Bilim - Teknoloji - İnovasyon

Kulaklığınızı Şık Bir Bileklikte Taşımaya Ne Dersiniz?

Çalışmalarına yakın zaman önce San Francisco’da başlayan dijital aksesuar firması Ashley Chloe’nun başarılı tasarımcıları ve mühendisleri, giyilebilir ve akıllı teknoloji ürünlerine bir yenisini daha ekledi: Helix Cuff. Teknoloji ve moda takipçisi müzikseverler için geliştirilen Helix Cuff, kulaklık kablosunun dolanması sebebiyle ortaya çıkan kulaklık taşıma problemine çözüm getiren ve kulaklığınızı bilekliğinizde rahatlıkla taşıma fırsatı sunan bir ürün.

HelixCuff

Zarif ve şık tasarımı ile günlük yaşantınızda kullandığınız herhangi bir aksesuardan farksız görünen cihaz farklı zamanlarda olmak şartı ile sekiz farklı cihaz ile Bluetooth teknolojisi kullanarak eşleşebiliyor ve kullanıcısına kolaylıkla müzik dinleme fırsatı sunuyor.


Bileklik, üzerindeki tuşlar sayesinde müziği oynatma/durdurma, ileri/geri sarma ve müziğin sesini açma/kapama işlemlerini kontrol etme imkânı sağladığı için aynı zamanda bir kumanda olarak kullanılırken, kulaklığın üzerindeki mikrofon sayesinde de kullanıcısının gelen aramalara cevap vermesine olanak sağlıyor. iOS, Android ve Windows uyumlu çalışan kulaklık beyaz, siyah, gümüş, altın ve şampanya renk seçenekleri ile 99 dolara satılıyor.  http://thirdwavefashion.com/2015/07/on-our-radar-the-helix-cuff/


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu