Bilim - Teknoloji - İnovasyon

Son Teknoloji 7 Projeksiyon Cihazı

Popüler 7 projeksiyon cihazı. Duvara, tavana, bahçeye, mutfağa, özetle nereye isterseniz oraya görüntü aktarmayı sağlayan ev tipi projeksiyon cihazlar, yavaş yavaş televizyonların yerini alıyor. Oyun bağımlıları için ise bu cihazlar, dilenen her boşluğu ekrana dönüştürüyor.

Popüler olan son teknoloji projeksiyon cihazlar

Ürün Dirier / Para ; PROJEKSİYON cihazları artık birçok evde televizyonların yerini almaya başladı. Yer kaplamaması ve ev içinde sinema atmosferi yaratılabilmesi gibi avantajlarıyla öne çıkan bu cihazlar, teknolojik olarak da sürekli güncelleniyor.

Duvara, tavana, bahçeye, mutfağa, özetle nereye isterseniz oraya görüntü aktarmayı sağlayan bu cihazlar ile uydu üzerinden TV izlenebileceği gibi, kendi uygulamaları üzerinden dizi ve sinema platformlarına da bağlanılabiliyor. Oyun bağımlıları içinse dilediği her boşluğu ekrana dönüştürüyor. Şu sıralar popüler olan son teknoloji projeksiyon cihazlarından birkaç örneği bir araya getirdik…

VIEWSONIC X2000B-4K
Harman Kardon ses sistemi var

Viewsonic’in X2000B-4K modeli 23 cm uzaktan 100 inç ekran boyutu sağlayabiliyor. 20 bin saatlik kullanım ömrü ve Harman Kardon’un sinema düzeyinde ses sistemine sahip model ile Wi-Fi ve Bluetooth aracılığıyla akıllı bağlantı yapılabiliyor.

EPSON
Duvara 2.3 cm mesafeden dev görüntü

Epson altı yeni projeksiyon modeli tanıttı. Bu modellerden Epson EpiqVision Ultra EH-LS800B ve EH-LS800W ilk süper ultra kısa mesafe modelleri olarak karşımıza çıkıyor. En küçük oturma odalarıyla bile uyumlu olarak duvara sadece 2.3 cm mesafede konumlanarak 4K Pro-UHD olarak 80″ ile 150“ arasında görüntü sunuyor. Bu haliyle geleneksel TV’ye alternatif olabilir.

SAMSUNG LSP7T THE PREMIERE
SMART 4K UHD

Oyunda detay görmek isteyenlere Samsung’un LSP7T The Pre’miere Smart 4K UHD modeli, parlak ışıkta bile ayrıntı veriyor. 120 inçe kadar farklı boyutlarda ekran yansıtarak HDR10+ içerikleri bile oynatabiliyor. Daha büyük ekranda oyun oynamak isteyenler için tüm detayları gösteriyor.

PHILIPS PICOPIX MAX SMART
Görüntüyü kendisi düzeltiyor

Tamamen kablosuz bir Full HD projektör olan Philips PicoPix Max Smart, dahili pile sahip. İstenilen yere taşınabiliyor ve kolay bağlantı yapılıyor. Görünmez bir üst dokunmatik yüzeyi olan model yüzey nasıl olursa olsun görüntüyü düzeltip ideal açıyla yansıtıyor.

BENQ TKOOM
Sporseverler için eğlence projektörü

Benq’nun TKOOM modeli, aydınlık bir oturma odasında veya arka bahçede barbeküde futbol partilerinde kullanılabilecek görüntülere sahip. Canlı HDR renkler sunan 4K UHD ve 8.3 milyon piksellik görüntüsü 100 inçten büyük bir yansıtma yapabiliyor. Kolay kurulum yapılabilecek kompakt bir tasarımla spor meraklıları için üretildi.

LG HUB5LS
8.3 milyon piksellik görüntü

Projeksiyon cihazı
Projeksiyon cihazı

LG’nin HUB5LS modeli 4K UHD görüntüyü 2 bin 500 lümenlik parlaklıkla veriyor. 20 bin saatlik lamba ömrüne sahip model 5.6 cm uzaklıktan 90 inçe kadar görüntü sunuyor. 8.3 milyon piksel görüntü sayesinde Ful HD çözünürlüğün dört katı düzeyde detay gösteriyor.

ASUS H1 LED
Ömrü 20 yıla ulaşıyor

Asus’un H1 LED projektörü 3 bin lümen ve Full HD görüntüye sahip. Yerleşik hoparlörü olan model PS5, ve Xbox serileri için 120 Hz görüntü çıkışı sunuyor. Renklerde solukluk yaşanmadan 30 bin saate kadar kullanım ömrü sunan bu ışık kaynağı, günde ortalama dört saat çalışmayla yaklaşık 20 yıl boyunca kullanılabiliyor.

Ürün Dirier / Para

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu