Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Evden Para Kazandıran Ek İşler

Evden para kazanmak hatta işi dahada büyütüp dükkan yada atölye açmak veya mağazalar zinciri kurmak hayalmi? Neden hayal olsun sakıp sabancı veyahutta vehbi koç gökten zembillemi geldi de bu kadar büyüdü ve kocaman holding oldu. Onlarında bir hikayesi var elbet, bir yerlerden başlanması gerekli.


Evde Ek İş İmkanları

Evden para kazanmak, evden ek iş yapmak her aile bireyinin, özellikle ev hanımlarının yapmak istediği işlerdir. Kimse oturduğunuz yerden size para vermez işte vermez, kendiniz araştırıp geliştirip yapmanız gerekli. Teknolojinin nimetlerinden faydalanın, sosyal medya olsun, internetten satış yapmanıza olanak sağlayan siteler olsun araştırın ve nasıl para kazanırımın peşine düşün. sizlere yol gösterecek birkaç örnek vereceğim sizlerde bunun üzerine koyabilir ve ne yapıpta ne üretipte yada yapandan üretenden alıpta satabilirim diye düşünebilirsiniz.

evden para kazandiran isler

sosyal medyada takipçinizi artırıp çeşitler ürünler satışı yapabilirsiniz. Ürün satışına izin veren gittigidiyor gibi sitelerden evde yaptığınız yada biryerlerden aldığınız ürünleri, yiyecekleri, giyecekleri satabilirsiniz. Yada kafanızda bir iş kurmak vardır küçük çaplıda olsa bir başlangıcı olacak bu tarz işlerden de örnekler vermeye çalışıyorum. Aşağıdaki yorum kısmına fikirlerinizi paylaşmanızı rica edeceğim.

Piaff Networking İle Ek İş İmkanı

Evden çalışarak ek iş yapmak isteyen hanımlar için Piaff iç giyim network firmasından bahsedeceğim. Piaff networking bir Anıl iç giyim şirketidir. Anıl giyim ürünlerinin pazarlanması için network sistemine geçiş yapmıştır.

Katalogtan ürün sattırarak hem kendisi hemde temsilcileri para kazanacaktır. Piaff üyeliği ücretsizdir, sattığınız piaff ürünlerinden yüzde 40 kazanç sağlamakla beraber ekip oluşturarak üyelerinizin satışlarından da prim kazanabilirsiniz. Network sisteminden ayda 5 bin 10 bin tl gibi para kazanan liderler vardır. Lider olmak para kazanmak zor olmakla beraber kolaydır da.

piaff-ek-is-imkani

Başaracağına inanmak zorluğun yüzde ellisini geçtik demektir. Katalog üzerinden ürün satan ve ekip oluşturup üyelerinden prim kazanan bayanın hikayesini anlatacağım. Bundan 3 yıl evvel kadar hiç network’un ne olduğunu bilmeyen bu bayan ekonomik zorluklar içinde 3 çocuğuna bakmaya çalışıyordu. Eşi vefat eden bayan bir başına idi ve çalışması gerekliydi. Bu zaman da dul bir bayanın iş bulması çalışması 3 çocuklu halde mümkün değil desek doğrudur.

Pazarlarda ördüğü örgüleri satmaya çalışmış, mendil satmış, evlere temizliğe gitmiş vs… En sonunda birinin vasıtasıyla bu katalogtan ürün satma işine girmiş. Birçok firmanın ürünlerini satmış avon, oriflame gibi en sonunda Piaff’ı denemeye karar vermiş ve başarıyı bu firmada sağlamış. Sosyal medyada facebook, twitter gibi ağlarda grup oluşturmuş sayfa açmış ve reklam ile tanıtım ile kampanyalar ve ödüller ile grup üyelerinin sayısını bayağı bir artırmış, artan bu üyeler sayesinde Piaff’ta ekibini çoğaltmış onlar ile birebir ilgilenmiş ve sonuç olarak üyelerinin sattığı ürünlerden kazandığı prim aylık 8 bin tl. İster inanın ister inanmayın ama bu anlattığım gerçekdir. Piaff kataloğunu incelemek ve ücretsiz kayıt için burayı tıklayınız.

Forivia Kataloğu İle Sermayesiz Ek İş Fırsatı

Forivia ile katalog üzerinden sermayesiz ürün satışı ile para kazanmak istermisiniz?

Yüzde yüz türk sermayeli forivia firmasi, ev hanımlarına, emeklilere, öğretmenlere, doktorlara, mühendislere, her daldan tüm meslek gruplarına ek iş yaparak para kazanma imkanı sağlıyor. Önemli olan ben bu işi yapacağım diyerek inanmak ve azimle mücadele ederek işin ne kadar kolay ve kazançlı olduğunu anlamak.

forivia-kayit

Tüm meslek gruplarından insanlarımız doğrudan satış sistemi yani network marketing ile para kazanabilir. Evde ek iş yapmak isteyen ev hanımları ev işlerinden kalan zamanlarını para kazanarak değerlendirmek isterler. Ne kadar çok sosyal yaşantınız olur ise çevreniz de o kadar geniş olur. Okul, çay toplantıları, sosyal aktiviteler, düğün dernek, parti, kurs, dersane aklınıza gelebilecek daha bir sürü sosyal aktiviteler ve mecburi yaşam şartları okul yada kurs gibi bu saydıklarım ve daha sayılabilecek aktiviteler sizlerin geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar. Bu kitleler sizlerin forivia ürünlerini satmanızı sağlayacaktır.


Forıvıa ürünlerinin satışından yüzde 33 kazanç elde edersiniz. Örneğin 1 ayda 2 bin TL değerinde ürün sattınız bu 2 bin TL’nin 660 TL’si sizlerin net kazancınızdır. Ayrıca kendi satış ekibinizi oluşturabilirsiniz alt ekibinize üye kaydederek onların satışlarından da prim elde edersiniz. Hem üyelerinizle kaynaşacak hemde para kazanacaksınız firmanın temsilcilerine vermiş olduğu gezi, tatil, yemek gibi hediyeler ile iş daha da eğlenceli bir hal alacaktır.

forivia kayıt

Ev İşi Lakerda Yaparak Ek Kazanç Sağlayın

LAKERDA geleneksel kentsel damak tadımıza uygun lezzetlerden biri… Aynı zamanda iyi bir balıketi saklama yöntemi. Evinde uygun yeri olanlar için cazip bir iş. Tuzdan etkilenmeyen galvanizli sırlanmış tenekelere basılacak palamut balığı dilimleri ya da filetoları kaya tuzuyla muamele ediliyor, uzunca bir süre suyu çıkarılıyor. Tenekelere yerleştirilen balıketi tuzun etkisiyle çiğ olarak pişmiş lezzetli bir besin haline dönüşüyor.

Lakerda

Gurme restoranların ve mezecilerin en gözde ürünlerinden biri… İmalatta deneyim önde gelen ilk koşul. Zamanla uzmanlaşarak, en iyi imalat reçetelerini oluşturmak mümkün. İnternet üzerinden online sipariş alınabilir. Balık çeşidi olarak lakerda genellikle ‘torik’den yapılıyor. ‘Sivri’ ve Zindandelen’ de denen aynı türün üyeleri de en iyi sonuç veriyor. Palamutun büyükleri denenebilir. Teneke yerine ahşap fıçı kullanılması nefaseti daha da artırıyor. Her zaman para eden pahalı bir gıda…

Butoniyer İşliği İle Ek Gelir İmkanı

BİR ara kısaca bahsettik; bu iş ülkemizde pek bilinmiyor. Ayrı bir uzmanlık alanı…

Evinizin küçük bir odasına koyacağımz otomatik ilik açma ve düğme dikme aparatı size fason sipariş alma olanağı yaratabilir. Buton (bouton) Fransızca’da düğme demek. Bu işi yapanlara tekstil endüstrisinde ‘butoniyer’ deniyor. İlik açma ve düğmeleri yerleştirme işi.

ilik açma ve düğme dikme aparatı

Genelde modacılar bu işin uzmanı olmuş atölyeleri tercih ediyor. Uygulama amacıyla gelen giysiler için depo görevi üslenecek bir yere ihtiyaç var. Kazanç, açılan her ilik başına ödeme şeklinde. Bant düzeninde seri çalışan tekstil atölyelerinden çok daha küçük boyutta moda evlerine verilen bir tedarikçi hizmeti. Bu işe ‘sürfile’ olarak bilinen hizmeti de eklemek mümkün. Kolay ve standart özellikler taşıyan sağlam bir iş. Devamlılık sağlaması ise önemli bir ayrıntı…

1 2 3Sonraki sayfa

22 Yorum

 1. Otuzsekiz yasindayim is kurmak istiyorum ama nasil bir is kurmaliyim ne kazandirir ne yapabilirim hic bir fikrim yok su an issizim bana yardimci olan birileri olursa cok minettar olurum saygilar

 2. Merhaba benim de evde ek işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler

 3. evde iş yapmak istiyorum
  boncuk işi.iplik temizleme
  davetiye işi
  kına katlama işi
  Bu gibi.işler yardımci olun lütfen

 4. Tekirdağ/Çerkezköy’de oturuyorum her işi yapabilirim..

 5. Davetiye katlama işi yapmak istiyorum İst okmeydanı da oturuyorum

 6. TÜRKİYE’DE BİR İLK !
  KULLANMADIĞINIZ 2. EL ERKEK KIYAFETLERİNİZİ BİZE GÖNDERİN SATIN ALALIM
  EŞ DOST AKRABALARINIZIN KULLANMADIĞI AZ YIPRANMIŞ , 2.EL ERKEK KIYAFETLERİNİZİ PARASIYLA ALIYORUZ . GÖMLEK ,PANTALON, MONT, KAZAK vs…
  Adresimiz: DURAK MAHALLESİ DİNÇER SOKAK NO 7
  GSM :05469228470 MAİL : goldstar6438@hotmail.com
  BİZE ULASIN

 7. Konya’da yaşıyorum evde ek işe ihtiyacım var.Yardımcı olursanız sevinirim.

 8. Konya’da yaşıyorum evde ek iş yapıp evime katkıda bulunmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 9. evde iş yapmak istiyorum
  boncuk işi
  davetiye işi
  kına katlama işi
  tercihlerim arasında cvp bekliyorum. ..

 10. Sağlık ve wellnes alanında ekip arkadaşları arıyorum 05445031772

 11. tekirdag sarayda oturuyorum her isi yapabilirim eve is ariyorum cok ihtiyacim var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu