Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Modellife İle Katalogtan Satış Yapmak

Ek İş İle Siz de Kazancınıza Kazanç Ekleyin

Ek gelir sağlayacak bir iş mi arıyorsunuz? İşinizden memnun değil misiniz? O halde Modellife ile tanışabilir ve internet üzerinden yapacağınız satışlar ile gelir sahibi olabilirsiniz. Bütün iş sektörlerinde sermaye gerekliliği yüzünden birçok insan ,iş kuramadan pes etmek zorundadır. Oysaki Modellife ile sermayesiz bir şekilde 0’dan başlayarak iş kurmanız mümkün hale geliyor. Evden iş imkanı ile dışarıya çıkmanıza gerek kalmadan ürünleri katalog aracılığı ile seçebiliyor ve müşterilerinize satışınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik kampanyalı ürünlerde ucuza aldığınız ürünleri üstüne koyarak sattığınızda kar payı sadece sizin oluyor ve daha çok para kazanıyorsunuz.

modellife-katalog

Neden Modellife?

Modellife ile ek iş sahibi olabiliyorsunuz ve sermayeniz olmadan iş kurabiliyorsunuz. Bu nedenle Modellife size kimsenin sunamadığı iş imkanlarını sunuyor. Kendi ekibinizi oluşturma imkanını da size sunan Modellife ile kurduğunuz ekiplerin kazancından da prim kazanıyorsunuz. Böylelikle sadece sizin satışını yaptığınız ürünleri değil aynı zamanda alt ekiplerinizin satıştan kazandığı paraya da ortak olmuş oluyorsunuz. Katalogtan ürün satışı gerçekleştiği anda resmi olarak Bir Modellife üyesi olmuş oluyorsunuz ve günlük hayatınızda çok zamanınızı almayacak bir şekilde çalıştığınız halde ek gelir sahibi olmuş oluyorsunuz. Burada sizin ne kadar para kazandığınız ne kadar aktif olduğunuzla alakalıdır.Eğer satış gerçekleştirmezseniz tabi ki işinizi kuramazsınız. Bu nedenle küçükten başlayın ve adımlarınızı büyük atarak yarının iş adamlarından biri olun.

Modellife ile ek iş imkanı için öncelikle Modellife ürünlerini inceleyebilir isterseniz de ücretsiz kayıt olabilirsiniz bunun için Modellife Kataloğu sayfamızı incelemenizi tavsiye ediyorum.

Havaalanı Mah. Mehmet Akif İnan Cd. No:65/A Atışalanı/ Esenler/İSTANBUL

+90 212 936 00 29

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu