Bilim - Teknoloji - İnovasyon

Dakikada 100 Sayfa Baskı Yapan Yazıcı

Epson WorkForce Enterprise WF-21000

EPSON, yüksek performansı düşük maliyetlerle birleştiren ultra hızlı çok fonksiyonlu yazıcısıyla ofiste kuralları yeniden yazıyor. Epson WorkForce Enterprise WF-21000 modeli, dakikada 100 sayfaya varan baskı hızıyla olağanüstü bir performans sunuyor.

İLK BASKIYI 4.9 SANİYEDE YAPIYOR

WF-21000, ofislerin baskı, tarama, kopya ve faks ihtiyacının tamamını tek noktadan karşılıyor. Güvenilir, az bakım gerektiren bu dördü bir arada cihaz, lazer modellerine kıyasla ileri düzey sürdürülebilirlikle performans ve üstün görüntü kalitesi sunuyor. WorkForce Enterprise WF-C21000, dakikada 100 sayfa basarken 4.9 saniyelik hızlı ilk kopya çıkış süresiyle rakiplerinden ayrılıyor. Epson Isısız Hassas Çekirdek Teknolojisi, çalıştırıldığında veya uyku modundan çıkarıldığında hazır hale gelmesi için sıcaklık gerektirmiyor. Bu da enerji tüketimini önemli ölçüde azaltıyor. Bu, Epson’un Isısız mürekkep püskürtmeli yazıcılarının, lazer teknolojisine kıyasla daha hızlı ilk baskı hızı sunmasını sağlıyor.

YÜKSEK VERİMLİ, ÇEVREYE SAYGILI

WF-21000, mürekkep besleme tanklarını değiştirmeden 100.000 sayfaya kadar siyah beyaz veya 50.000 sayfaya kadar renkli baskı yapabiliyor. Bu, aynı zamanda kullanıcı müdahalesine de daha az ihtiyaç duyulması anlamına geliyor. Daha az sarf malzemesi gerektiğinden, daha az atık çıkarıyor. Çok düşük güç tüketimi sayesinde, baskı işlemlerinin çevre üzerindeki genel etkisini de önemli ölçüde azaltıyor.

Epson WorkForce Enterprise
Epson VVorkForce Enterprise VVF-C21000, mürekkep besleme tanklarını değiştirmeden 100 bin sayfa siyah-beyaz baskı yapabiliyor.

22.7 CM’LİK EKRANLA GELİYOR

WF-21000 modeli, kitapçık sonlandırıcı ve delgeç seçenekleri gibi özelliklerle gelişmiş son işlem yeteneği sunuyor. 5350 sayfaya kadar yüksek kağıt kapasitesi ile üretkenliği daha da artırırken verimlilik için mevcut bilgi teknolojileri altyapısına çeşitli yazılım çözümleriyle entegre edilebiliyor. Yüksek teknolojiyle üretilen WF-21000 modeli ayrıca 22.7 cm’lik büyük bir dokunmatik renkli ekranla sunuluyor.

Gelişmiş yazılım çözümleri

Üst seviye bir yazıcı olan Epson VVorkForce Enterprise WF-21000’ün verimliliğini artırmak için mevcut bilgi teknolojileri altyapısına çeşitli yazılım çözümleri entegre edilebiliyor. Epson ofis tipi ürünleri için gelişmiş uzaktan tanılama olanağı sağlayan bulut tabanlı cihaz izleme ve yönetim sistemini sunan yeni Epson Uzaktan Hizmetleri’ni (ERS) içeriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu