Cuma , Mayıs 25 2018
Anasayfa / Bilim - Teknoloji - İnovasyon / Yeni Bir Dört Motorlu: DJI Phantom 2 Vision+

Yeni Bir Dört Motorlu: DJI Phantom 2 Vision+Dört motorlu helikopterler hava fotoğrafçılığının olmazsa olmazları arasına girmiş durumda. Bu sektörün önde gelen firmalarından DJI, en son ürünü Phantom 2 Vision+ ile oyuncak büyüklüğünde bir dört motorlu helikopterden profesyonel sonuçlar elde etmeyi başarmışa benziyor. Hava fotoğrafçılığında kullanılan araçlarda olması gereken en önemli özelliklerden biri kameranın havadayken titremesinin en düşük seviyede olmasının sağlanmasıdır.

DJI Phantom
DJI Phantom 2 Vision+, 3 eksenli motorlu stabilizör kullanarak titreşim sorununu en aza indirmiş. GPS’li pozisyon sabitleme, uzaktan kumandalı kamera tilt kontrolü ve helikopterin baz istasyonla iletişiminin kesilmesi durumunda otomatik”eve dönüş”modu DJI Phantom 2 Vision+’ın öne çıkan özellikleri arasında. 5200 mAh bataryası ile 25 dakikalık kesintisiz uçuş yapabilen DJI Phantom 2 Vision+ bütünleşik WiFİ donanıma sahip. Bu sayede İOS ve Android tabanlı cihazlara canlı görüntü aktarabilen DJI Phantom 2 Vision+, bu özelliği ile uçuş sırasında kullanıcıya “pilot gözü ile görme” şansı vermiş oluyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Kişiselleştirilmiş araç dönemi

İnsan hayatını kolaylaştırmak için geliştirilen teknoloji, yaşam alanının her alanında olduğu gibi otomotivde de sürüş …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir