Kapat !
Anasayfa / Bilim - Teknoloji - İnovasyon / Unreal Engine 4 Artık Bedava

Unreal Engine 4 Artık BedavaOyunlardan filmlere kadar pek çok farklı amaç için kullanabileceğiniz 3 boyutlu dünyalar yaratmaya yönelik Unreal Engine 4 grafik motoru, geçtiğimiz ay şirketin aldığı bir kararla tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaya başlandı. Üstelik ücretsiz kullanım sadece eğitim ve akademik amaçlarla sınırlı değil, oyun dâhil dilediğiniz her şeyi yapmak serbest. Tek bir koşul var: Eğer Unreal 4 ile ortaya koyduğunuz yapıttan 3 bin doların üzerinde gelir elde etmeye başlarsanız, gelirinizin yüzde 5’ini imtiyaz hakkı olarak talep ediyorlar.

Unreal Engine

Yani yapmaya çalıştığınız şey her neyse belirgin bir finansal başarı sağlamadığınız sürece sizden herhangi bir talepte bulunulmuyor. Gayet mantıklı. Ücretsiz kullanım hakkı, Unreal 4 motoru üzerine eklenecek tüm güncellemeleri de kapsayacak. Detayları unrealengine.com/blog/ue4-is-free adresinde bulabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Çok fonksiyonlu yeni tasarım ofis cihazları kişiselleştirilebiliyor

Türkiye’de bilgi ve iletişim teknolojileri (BİT) pazarı oldukça önemli bir büyüklüğe ulaştı. Bilişim Sanayicileri Derneği’nin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir