Cuma , Mayıs 25 2018
Anasayfa / Bilim - Teknoloji - İnovasyon / Unreal Engine 4 Artık Bedava

Unreal Engine 4 Artık BedavaOyunlardan filmlere kadar pek çok farklı amaç için kullanabileceğiniz 3 boyutlu dünyalar yaratmaya yönelik Unreal Engine 4 grafik motoru, geçtiğimiz ay şirketin aldığı bir kararla tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaya başlandı. Üstelik ücretsiz kullanım sadece eğitim ve akademik amaçlarla sınırlı değil, oyun dâhil dilediğiniz her şeyi yapmak serbest. Tek bir koşul var: Eğer Unreal 4 ile ortaya koyduğunuz yapıttan 3 bin doların üzerinde gelir elde etmeye başlarsanız, gelirinizin yüzde 5’ini imtiyaz hakkı olarak talep ediyorlar.
Unreal Engine

Yani yapmaya çalıştığınız şey her neyse belirgin bir finansal başarı sağlamadığınız sürece sizden herhangi bir talepte bulunulmuyor. Gayet mantıklı. Ücretsiz kullanım hakkı, Unreal 4 motoru üzerine eklenecek tüm güncellemeleri de kapsayacak. Detayları unrealengine.com/blog/ue4-is-free adresinde bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Kişiselleştirilmiş araç dönemi

İnsan hayatını kolaylaştırmak için geliştirilen teknoloji, yaşam alanının her alanında olduğu gibi otomotivde de sürüş …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir