Pazar , Şubat 17 2019
Anasayfa / Bilim - Teknoloji - İnovasyon / TritonWear Yardımcı Koçunuz

TritonWear Yardımcı KoçunuzYardımcı Koçunuz

Özellikle atletler için giyilebilir teknoloji geliştirme konusunda çalışmalar yapan Kanada merkezli firma TritonWear, yüzücü gözlüğünün arkasına takılarak antrenman sırasında yüzücünün hızı, attığı kulaç sayısı, kulaç hızı, yüzme ve dinlenme süresi, su altında kat ettiği mesafe ve toplam kat ettiği mesafe gibi on ikiden fazla değişkeni ölçerek gerçek zamanlı verileri yüzücü koçunun akıllı telefonunda veya tabletinde bulunan uygulamasına gönderen küçük bir cihaz.

TritonWear
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Fonksiyonu itibariyle adeta bir yardımcı koç görevi üstlenen TritonWear, antrenman esnasında hesap yaparak zaman kaybetmek istemeyen koçlara, yüzücünün teknik konulardaki eksikliklerini daha çabuk görme ve giderme fırsatı sunuyor.

Cihaz, yüzücünün performans ölçümlerini otomatik geri bildirim olarak uygulamasına aktardığı için yüzücü ve koç tarafından ilgili verilerin analiz edilmesine ve sezonluk hedeflerin belirlenmesine olanak sağlıyor. Yurtdışında satılan ve hakkında olumlu geri dönüşler alınan TritonWear’ın satışına Türk iye’de henüz başlanmadı.

http://www.tritonwear.com/

  Nesnelerin İnternetinde İşletim Sistemi Mücadelesi Başlıyor
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Gece gören mobil haritalama sistemi

Mitsubishi Electric, yol yüzeyleri ve yol kenarı özellikleri hakkında 3D konumlandırma verileri toplamak üzere araca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir