Cumartesi , Mayıs 26 2018
Anasayfa / Bilim - Teknoloji - İnovasyon / TrackR Bravo Kaybolan Eşyalarınızı Bulan Takip Cihazı

TrackR Bravo Kaybolan Eşyalarınızı Bulan Takip CihazıEğer siz de değer verdiğiniz eşyalarınızı kaybetmekten ve bulamamaktan yakınıyorsanız, TrackR Bravo imdadınıza yetişiyor. TrackR Bravo, kaybolan eşyalarınızı kolayca bulmanızı sağlayan küçük bir takip cihazı. iOS ve Android işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonunuza yüklediğiniz uygulamasındaki yakınlık göstergesi ile kaybolan eşyanızın izini sürebileceğiniz gibi, uygulaması üzerinde bulunan arama tuşuna basarak TrackR Bravo’nun sesli sinyal vermesini sağlayabilir ve böylece eşyanıza sesi takip ederek ulaşabilirsiniz.
TrackR Bravo

Akıllı telefonunuzu kaybettiğiniz zamanlarda ise cihazın üzerindeki tuşa basarak uygulamasının sesli sinyal vermesini sağlayarak kolaylıkla telefonunuzu bulabilirsiniz.

Bir bozuk para büyüklüğünde olan ve dört farklı renk seçeneği ile piyasadaki yerini alan TrackR Bravo, kaybolan eşyalarınızı bulmanın en kolay yolu.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Kişiselleştirilmiş araç dönemi

İnsan hayatını kolaylaştırmak için geliştirilen teknoloji, yaşam alanının her alanında olduğu gibi otomotivde de sürüş …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir