Salı , Ocak 16 2018
Anasayfa / Bilim - Teknoloji - İnovasyon / Sabit Diski Şişiren Dosyalar?

Sabit Diski Şişiren Dosyalar?Bazen hepimize olur. Bir şekilde sabit diskinizde bilmediğiniz bazı dosyalar aşırı yer kaplamaya başlar, kullanabileceğiniz alan azalır ve siz de bu kadar yer kaplayan şeyin ne olduğunu merak eder durursunuz, işte bu gibi durumlarda size yardımcı olması için, bilgisayarınızı her türlü çerçöpten arındırmak üzere kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılım olan CCleaner’in son sürümüne disk analizi özelliği de eklenmiş. CCle-naer, 5.0 sürümünden itibaren bilgisayarınızda büyük yer kaplayan dosyaları ve klasörleri bulup sıralayabiliyor.
Sabit Diskinizi Hangi Dosya Şişirdi

Böylece Outlook veri dosyası mı şişti, bilgisayarınıza yüklediğiniz bir videoyu silmeyi mi unuttunuz, geçici dosyaların olduğu klasörü temizlemek mi gerekiyor bir bakışta görebiliyorsunuz. İnternette www.piri-form.com/ccleaner adresinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz CCleaner, kesinlikte bilgisayarınızda olması gereken bir yardımcı program. Kullanmanızı ve ara ara çalıştırmanızı tavsiye ederim.

Mutlaka Okuyun:  DDoS saldırılarında ilk 10 hedeften biri Türkiye
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Çok Geç Olmadan Mars’ta Yaşamı Bulmalıyız

YAKIN ZAMANDA ASTROBIO-LOGY DERGİSİNDE HERKESİN DÜŞÜNDÜĞÜ AMA KONUŞMAKTAN ÇEKİNDİĞİ ALBERTO FAIREN VE ARKADAŞLARININ KALEME ALDIĞI …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir