Perşembe , Aralık 13 2018
Anasayfa / Bilim - Teknoloji - İnovasyon / Instagram arama savaşları başlıyor

Instagram arama savaşları başlıyorYENİ GELİŞTİRİLEN İSRAİL MERKEZLİ UYGULAMA “EYELN” SAYESİNDE, MARKALAR INSTAGRAM’DA NE DERECE GÖRÜNÜR OLDUKLARINI RAPORLAR ÜZERİNDEN GÖRÜP TAKİP EDEBİLECEK.

Mobilde en çok vakit geçirilen uygulamalardan biri olan Instagram’da şu sıralar büyük bir arama motoru mücadelesi yaşanıyor. Ardı ardına gelen görüntü arama motoru start up’lan online marketing savaşında daha da gelişmesi muhtemel yeni bir cepheye işaret ediyor. İsrail merkezli uygulama Eyeln bu yeni cephenin ilk ödüllerini toplayacak gibi. Eyeln görüntülü arama yapma ve çıkan sonuçları derleyip veri haline getirebilme kapasitesine sahip. Böylelikle bir marka, Instagram’da ne derece görünür olduğunu bu raporlar sayesinde görebilecek.
Instagram

Online ölçümlemede devrim niteliğinde olan bu uygulamaların sayısı artıyor. Aynı zamanda tüketicilerin reklam mecrası haline gelmesinin de önünü açacak olan bu gelişme sayesinde yüksek takipçi sayısına sahip Instagram fenomenlerinin marka mesajı taşıma gücü artacak. Dahası bunun etkinliği de ölçülebilecek. 2014 yılı sonunda ayda 300 milyon kullanıcının aktif giriş yaptığı Instagram, gelecekte online marketing’de öne çıkan platform olabilir.

  Robotik Sistemlerin Dokunma Duyusu Teknolojisi Geliştirdi
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Hades adlı proje bir yapay zeka merkezi olacak

ALİBABA Grup’un sahibi olduğu Hong Kong’daki South China Morning Post (SCMP), yapay zeka ve robotiğe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir