Kapat !
Anasayfa / Bilim - Teknoloji - İnovasyon / Evinizdeki Cihazları Kontrol Etmenin En Kolay Yolu: NEEO

Evinizdeki Cihazları Kontrol Etmenin En Kolay Yolu: NEEOEvinizdeki tüm akıllı cihazları tek bir merkezden yönetebilmenize olanak sağlayan Neeo, akıllı bir ev otomasyon sistemi. Tüm cihazları kontrol etmekten sorumlu olan ana bileşeni beyinden ve bir kumandadan meydana gelen sistemle birçok işlemi -ışıkları söndürme, kapıları kilitleme ve evinizin sıcaklığını ayarlama gibi- uzaktan gerçekleştirebilirsiniz. Evinizdeki cihazları Neeo’nun beynine bağlamak için yapmanız gereken “cihaz ekle” seçeneğinden eklemek istediğiniz cihazın ismini yazarak cihazı Neeo’ya tanıtmak.

NEEO

Neeo cihazı bulduğunda ise cihazın bulunduğu odayı seçmek.

Sonrasında Neeo Bluetooth 4.0, Wi-Fi, 6LowPAN, ZigBee, Thread, Z-Wave ve kızılötesi teknolojilerden birini kullanarak akıllı cihazları kontrol etmenizi sağlayacaktır.

Neeo’nun kumandası The Neeo Remote ile beyne birtakım komutlar göndererek cihazlarınızın kontrolünü elinizde tutabileceğiniz gibi, iOS ve Android uyumlu uygulaması üzerinden de kontrol sağlamanız mümkün. Neeo’nun satış fiyatı 299 dolar.

http://www.digitaltrends.com/home/neeo-is-a-universal-remote-and-smart-home-hub/

Bunu da İnceledinizmi ?

Çok fonksiyonlu yeni tasarım ofis cihazları kişiselleştirilebiliyor

Türkiye’de bilgi ve iletişim teknolojileri (BİT) pazarı oldukça önemli bir büyüklüğe ulaştı. Bilişim Sanayicileri Derneği’nin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir