Salı , Ekim 17 2017
Anasayfa / ek iş / Evden Para Kazandıran Ek İşler

Evden Para Kazandıran Ek İşlerEvden para kazanmak hatta işi dahada büyütüp dükkan yada atölye açmak veya mağazalar zinciri kurmak hayalmi? Neden hayal olsun sakıp sabancı veyahutta vehbi koç gökten zembillemi geldi de bu kadar büyüdü ve kocaman holding oldu. Onlarında bir hikayesi var elbet, bir yerlerden başlanması gerekli.

Evden para kazanmak, evden ek iş yapmak her aile bireyinin, özellikle ev hanımlarının yapmak istediği işlerdir. Kimse oturduğunuz yerden size para vermez işte vermez, kendiniz araştırıp geliştirip yapmanız gerekli. Teknolojinin nimetlerinden faydalanın, sosyal medya olsun, internetten satış yapmanıza olanak sağlayan siteler olsun araştırın ve nasıl para kazanırımın peşine düşün. sizlere yol gösterecek birkaç örnek vereceğim sizlerde bunun üzerine koyabilir ve ne yapıpta ne üretipte yada yapandan üretenden alıpta satabilirim diye düşünebilirsiniz.evden para kazandiran isler

sosyal medyada takipçinizi artırıp çeşitler ürünler satışı yapabilirsiniz. Ürün satışına izin veren gittigidiyor gibi sitelerden evde yaptığınız yada biryerlerden aldığınız ürünleri, yiyecekleri, giyecekleri satabilirsiniz. Yada kafanızda bir iş kurmak vardır küçük çaplıda olsa bir başlangıcı olacak bu tarz işlerden de örnekler vermeye çalışıyorum. Aşağıdaki yorum kısmına fikirlerinizi paylaşmanızı rica edeceğim.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

19 Yorumlar

  1. Edirne merkez evde yapabileceğim işe ihtiyacım var elim yatkındır

  2. Aileme destek için ek is ariyrm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir