Pazartesi , Ocak 15 2018
Anasayfa / ek iş / Evden Para Kazandıran Ek İşler

Evden Para Kazandıran Ek İşlerEvden para kazanmak hatta işi dahada büyütüp dükkan yada atölye açmak veya mağazalar zinciri kurmak hayalmi? Neden hayal olsun sakıp sabancı veyahutta vehbi koç gökten zembillemi geldi de bu kadar büyüdü ve kocaman holding oldu. Onlarında bir hikayesi var elbet, bir yerlerden başlanması gerekli.

Evde Ek İş İmkanları

Evden para kazanmak, evden ek iş yapmak her aile bireyinin, özellikle ev hanımlarının yapmak istediği işlerdir. Kimse oturduğunuz yerden size para vermez işte vermez, kendiniz araştırıp geliştirip yapmanız gerekli. Teknolojinin nimetlerinden faydalanın, sosyal medya olsun, internetten satış yapmanıza olanak sağlayan siteler olsun araştırın ve nasıl para kazanırımın peşine düşün. sizlere yol gösterecek birkaç örnek vereceğim sizlerde bunun üzerine koyabilir ve ne yapıpta ne üretipte yada yapandan üretenden alıpta satabilirim diye düşünebilirsiniz.

evden para kazandiran isler

sosyal medyada takipçinizi artırıp çeşitler ürünler satışı yapabilirsiniz. Ürün satışına izin veren gittigidiyor gibi sitelerden evde yaptığınız yada biryerlerden aldığınız ürünleri, yiyecekleri, giyecekleri satabilirsiniz. Yada kafanızda bir iş kurmak vardır küçük çaplıda olsa bir başlangıcı olacak bu tarz işlerden de örnekler vermeye çalışıyorum. Aşağıdaki yorum kısmına fikirlerinizi paylaşmanızı rica edeceğim.

Piaff Networking İle Ek İş İmkanı

Evden çalışarak ek iş yapmak isteyen hanımlar için Piaff iç giyim network firmasından bahsedeceğim. Piaff networking bir Anıl iç giyim şirketidir. Anıl giyim ürünlerinin pazarlanması için network sistemine geçiş yapmıştır.

Katalogtan ürün sattırarak hem kendisi hemde temsilcileri para kazanacaktır. Piaff üyeliği ücretsizdir, sattığınız piaff ürünlerinden yüzde 40 kazanç sağlamakla beraber ekip oluşturarak üyelerinizin satışlarından da prim kazanabilirsiniz. Network sisteminden ayda 5 bin 10 bin tl gibi para kazanan liderler vardır. Lider olmak para kazanmak zor olmakla beraber kolaydır da.

Mutlaka Okuyun:  Alanya'da Ek İş İlanları

piaff-ek-is-imkani

Başaracağına inanmak zorluğun yüzde ellisini geçtik demektir. Katalog üzerinden ürün satan ve ekip oluşturup üyelerinden prim kazanan bayanın hikayesini anlatacağım. Bundan 3 yıl evvel kadar hiç network’un ne olduğunu bilmeyen bu bayan ekonomik zorluklar içinde 3 çocuğuna bakmaya çalışıyordu. Eşi vefat eden bayan bir başına idi ve çalışması gerekliydi. Bu zaman da dul bir bayanın iş bulması çalışması 3 çocuklu halde mümkün değil desek doğrudur.
Pazarlarda ördüğü örgüleri satmaya çalışmış, mendil satmış, evlere temizliğe gitmiş vs… En sonunda birinin vasıtasıyla bu katalogtan ürün satma işine girmiş. Birçok firmanın ürünlerini satmış avon, oriflame gibi en sonunda Piaff’ı denemeye karar vermiş ve başarıyı bu firmada sağlamış. Sosyal medyada facebook, twitter gibi ağlarda grup oluşturmuş sayfa açmış ve reklam ile tanıtım ile kampanyalar ve ödüller ile grup üyelerinin sayısını bayağı bir artırmış, artan bu üyeler sayesinde Piaff’ta ekibini çoğaltmış onlar ile birebir ilgilenmiş ve sonuç olarak üyelerinin sattığı ürünlerden kazandığı prim aylık 8 bin tl. İster inanın ister inanmayın ama bu anlattığım gerçekdir. Piaff kataloğunu incelemek ve ücretsiz kayıt için burayı tıklayınız.

Forivia Kataloğu İle Sermayesiz Ek İş Fırsatı

Forivia ile katalog üzerinden sermayesiz ürün satışı ile para kazanmak istermisiniz?

Yüzde yüz türk sermayeli forivia firmasi, ev hanımlarına, emeklilere, öğretmenlere, doktorlara, mühendislere, her daldan tüm meslek gruplarına ek iş yaparak para kazanma imkanı sağlıyor. Önemli olan ben bu işi yapacağım diyerek inanmak ve azimle mücadele ederek işin ne kadar kolay ve kazançlı olduğunu anlamak.

forivia-kayit

Tüm meslek gruplarından insanlarımız doğrudan satış sistemi yani network marketing ile para kazanabilir. Evde ek iş yapmak isteyen ev hanımları ev işlerinden kalan zamanlarını para kazanarak değerlendirmek isterler. Ne kadar çok sosyal yaşantınız olur ise çevreniz de o kadar geniş olur. Okul, çay toplantıları, sosyal aktiviteler, düğün dernek, parti, kurs, dersane aklınıza gelebilecek daha bir sürü sosyal aktiviteler ve mecburi yaşam şartları okul yada kurs gibi bu saydıklarım ve daha sayılabilecek aktiviteler sizlerin geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar. Bu kitleler sizlerin forivia ürünlerini satmanızı sağlayacaktır.

Mutlaka Okuyun:  Pfizer, Öğrencilere Yarı Zamanlı Çalışma İmkanı Sunuyor

Forıvıa ürünlerinin satışından yüzde 33 kazanç elde edersiniz. Örneğin 1 ayda 2 bin TL değerinde ürün sattınız bu 2 bin TL’nin 660 TL’si sizlerin net kazancınızdır. Ayrıca kendi satış ekibinizi oluşturabilirsiniz alt ekibinize üye kaydederek onların satışlarından da prim elde edersiniz. Hem üyelerinizle kaynaşacak hemde para kazanacaksınız firmanın temsilcilerine vermiş olduğu gezi, tatil, yemek gibi hediyeler ile iş daha da eğlenceli bir hal alacaktır.

forivia kayıt

 

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

İndirkazan Sayesinde Ek İş Yapmak ve Para Kazanmak

indirkazan.net sayesinde artık nakit para kazanmak çok kolay ! Sistem sizlere ek kazanç/ek gelir sağlamaktadır. …

19 Yorumlar

  1. Edirne merkez evde yapabileceğim işe ihtiyacım var elim yatkındır

  2. Aileme destek için ek is ariyrm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir