hunca life, huncalife kayıt, hunca life sipariş  hunca life, huncalife kayıt, hunca life sipariş 
Son Dakika Haberleri
Anasayfa / Etiket Arşivi: Kendi işini kurmak

Etiket Arşivi: Kendi işini kurmak



XTicarеt’le Para Kazanmak Çok Kolay

xticarett

XTicarеt satış ortakları ilе ürün sahiplеrini bir araya gеtirеn vе Türkiyе‘nin en öndе gеlеn affiliatе sistemlerinden biridir. Ek gelir sağlamak isteyenler, daha düzenli ve yüksek bir gelir sağlamak isteyenler; çalışanlar, çalışmayanlar, kendi işini kurmak isteyenler, ev hanımları, öğrenciler, emekliler kısacası, isteyen herkes Xticaret ile para kazanabilir. XTicarеt ‘in diğеr affiliatе programlarından farklı ve öndе olmasının mutlaka bеlli başlı sеbеplеri bulunmaktadır. Bunlar; ... Devamını Oku »

Organik Tekstilin Yeni Girişimcileri

organik tekstil girişimi

Aslı Gürsözer ve Alper Onar’ın hayata geçirdiği Atalier of Love, kadın, bebek ve çocuk üzerine organik kıyafetler üreten önüne bir girişim. Genç girişimciler yalanda erkek koleksiyonu da hazırlayarak yurtdışına satışlarım artırmayı hedefliyor. Son zamanlarda organik girişimlerin sayısının her alanda arttığını görüyoruz. Gıdadan tekstile özellikle online alanda müthiş bir artış söz konusu. Bu girişimlerden biri olan Atalier of Love, kadın, bebek ... Devamını Oku »

Kurumsal Emlak Koçluğu Yapabilirsiniz

Kurumsal Emlak Koçluğu

Kurumsal Emlak Koçluğu Mahalle aralarında ve semtlerde hizmet veren bireysel emlak dükkanlarında işler, içinde bulunduğumuz dönemde iyi gitmezken kurumsal emlak şirketleri bayi ağlarını hızla genişletiyor. Kurumsal emlak şirketlerinde hızlı yayılma planlarının nedeni ise yeni konut pazarındaki canlılık. Konut tüketicisinin güvenlikli, havuzlu site beklentisi, mahallenin emlakçısını ‘eski, ikinci, üçüncü el’ pazarına sıkıştırıyor. Kurumsal emlak şirketlerinin büyüme hedefleri tam tersine yeni bir ... Devamını Oku »

Gıda sektöründe en hızlı büyüyen franchise markası Oses

oses

Türkiye’de 55 ilde 600 şubesi, yurt dışında da Çin ve Almanya’da kurduğu fabrika ve bayilerle sektöre öncülük eden OSES, Türkiye’nin en büyük 4. franchise şirketi olmayı başsijrdı. Geçtiğimiz yıl 195 şube ile hızlı büyüme gerçekleştiren OSES’in yeni hedefi; Suudi Arabistan ve Türk Cumhurı’yetleri’ne yatırım yaparak etsiz çiğ köfteyi dünyaya tanıtmak. İlk çiğ köfte makinesi, ilk şube, ilk fabrika, ilk reklam ... Devamını Oku »

Başarı için yeni kural: Öğrendiğini unutmak

Başarı için yeni kural

Mutluluğun tanımını kendi işini kurmakta arayan orta yaşa yakın bir neslin gelişim ve değişim çabasının tam ortasındayız. Eğitimini bir yere memur ya da yönetici olmak için geçirmiş bu nesil. Esnaflığı, zanaatı az görmüş, çarkları oluşturmaktansa büyük çarkları döndürmeye yönelik yetiştirilmiş, 30-45 yaş arası hemen hepsi beyaz yakalı işlerde çalışan bir nesil. Katma değer ekonomisinin Avrupa ve ABD’deki gibi artması, küresel ... Devamını Oku »