Bayilik Veren Firmalar

Burger@’ten kendi işini kurmak isteyenlere fırsat

Ev yapımı burger konsepti ile kısa sürede müdavimlerini oluşân Burger@ 2015’te 30 şubeye çıkmayı, önümüzdeki 3 yıl içerisinde ise 106 restorana ulaşmayı hedefliyor.


Klasik burger restoran zincirlerinin aksine’Ev yapımı’ burger anlayışı ile sektörde fark yaratan Burger@, kendi işini kurmak isteyenlere kapılarını açıyor. Bu yıl 30 şubeye ulaşmayı hedefleyen burger zinciri franchise ile büyüme kararı aldı.

Burger@

Fast Food sektörü yılda yüzde 25-30 büyüyor

Burger@ CEO’su Semiha Demiral, şirketin Mehmet Veysel Keskin ve Ahmet Sarıkol tarafından 1 tamamen yerli sermaye ile kurulduğunu, ortakları ve yöneticilerinin yiyecek sektörünün deneyimli isimlerinden olması avantajıyla yola çıktıklarını söyledi.

Demiral,”ABD ve AB ülkelerinin rakamlarını incelediğimizde Türk fast food sektörünün her yıl yüzde 25-30 büyüyeceğini öngörebiliriz. 2015 yılında restoran sektörünün 25 milyar doları geçmesi bekleniyor. Fast Food sektörünün buradaki payı ortalama 3,7 milyar dolar civarında gerçekleşiyor” dedi.

Ev yapımı konseptine yoğun ilgi

Demiral sözlerini şöyle sürdürdü: “Hızla büyüyen hazır yemek sektörü iş adamları ve yabancı yatırımcılar için girişim fırsatları sunuyor. Burger@ bu alanda farklı lezzet ve sunumlar yaparak, doğru yönetim, kurumsallaşma ve franchising modeliyle büyüme fırsatı sunan yerli burger zinciri markası olarak öncü oldu.


Dünya çapında lider markaların Türkiye’ye getirmiş olduğu restoran zincirleri her ne kadar pazar payının çoğunluğunu oluştursa da,’Home made’, yani ‘Ev yapımı’ burger konseptimiz ciddi anlamda rağbet gördü. Sağlıklı burger anlayışını benimseyen Burger@, kendi ekmeği ve kendi etini üreterek Türk damak tadına hitap eden özel lezzetlerle farkını ortaya koydu.”

http://burgeret.com/franchise


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu