Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / İş Fikirleri / Düşük Sermayeyle Yapılabilecek 15 Yeni İş Fikri

Düşük Sermayeyle Yapılabilecek 15 Yeni İş FikriAz sermaye ile yapabileceğiniz iş fikirleri paylaştık. Aralarında size uygun olanı seçip birde kendi düşünceleriniz ile fikirleri yeni konsept ve uygulamalar ile çok daha ilgi çekici yapabilir kazancınızı artırabilirsiniz.

Fırsatlar asla tükenmez! Sermayeniz yaratıcılığınız olsun! Bulunduğunuz çevrede neye, niçin ihtiyaç var? Bunları saptadıktan sonra yenilik düşüncelerinizi harekete geçirip, farklı işler planlayabilirsiniz…

HEMEN her şey ufak bir adımla başlar. Bireylerin günümüz ekonomisinde etkili, rekabetçi ve farklı olmak için değişik düşünme becerilerini geliştirmeleri gerekiyor. Yeni girişimciler paradan, çekten, bonodan, tahvilden ya da mal mülkten oluşan sermayeye değil, sadece yaratıcılıklarına güveniyor.

Az sermayeli 15 yeni iş fikri
Evet, yaratıcılık dünya çapında en geçerli sermaye türü. Ufak bir örnek vererek başlayabiliriz: Farklılıktan fırsatlara uzanan tüm girişimlerde yaratıcılığın tartışılmaz etkisi var. Öyle ki, ABD’de bile son yıllarda türeyip kurumsallaşma yoluna giren mesleklerden biri de Yaratıcılık Danışmanlığı!’ Eğer günün beklenmeyen sürprizleri içinde boğuluyor, ‘sermayem yok ki ne yapabilirim’ diyorsanız imdadınıza Yaratıcılık Danışmanları’ yetişiyor. Henüz ülkemizde birebir örneği yok. İsfikirleri-girisimcilik.com çoğu zaman yalnız finansal dünyayla ilgili konulara değil, girişimciler için yaratıcı fikirlere odaklanıp, size kolay işler için yaratıcılık danışmanlığı da yapıyor ve yapmaya devam edecek.

Bilinmeli ki bundan böyle bireysel girişimcilikte başarı için sermaye değil, farklı düşüncelere sahip olmak önemli. Hem sanal hem de gerçek dünyada bu böyle. Hedefimiz, içinizdeki farklı düşünce potansiyelini ortaya çıkarıp, sizi herkesin gittiği yoldan ayırmak, basit gibi görünen en yeni fikirlerden beslenmenizi sağlamaktır.

işte bu yazımızda tüm dünyada ilgi gören kolay yeniliklerden bahsederek yaratıcılık dünyanızı şekillendirip esinlenmenizi sağlayacak birkaç örnek vermeyi amaçladık. Hem de en az sermaye gerektiren fırsatları özetleyerek. Çünkü gelişmekte olan dünya ekonomisinde bilinenleri tekrar etme dönemi sona eriyor. Dahası, bu basit girişimler pek de deneyim gerektirmiyor.

Ortam uygunsa aşağıda önereceğimiz işleri ilk yapanlardan biri büyük olasılıkla siz olabilirsiniz. Ancak kısaca özetlediğimiz bu işleri aynen yapmak zorunda değilsiniz. Her proje hayal dünyanızı genişletecek, okuduğunuz her satır size farklılığın esin kapılarım açacaktır. Tıpkı ünlü girişim gurularından Theodore Levitt’in söylediği gibi: “Yaratıcılık yepyeni şeyler tasarlamak; yenilik farklı şeyleri yapmaktır!” Size bu meraklı yolculukta başarı dileklerimizi iletiyor, her koşulda farklılığın farkında olmanızı diliyoruz. Şimdiden benzersiz başarı öyküleri ve iyi kazançlar dilerim.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Zerdeçal Yetiştiriciliği Çok Para Kazandıran İşler Arasında

Sağlıklı beslenme trendleri arasına giren zerdeçal altın çağını yaşıyor. Marketlerde taze olarak da satılmaya başlandı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.