Cuma , Haziran 22 2018
Anasayfa / Girişimcilik / Dijital medya şirketi Nokta.com’un multiplatform uygulamaları

Dijital medya şirketi Nokta.com’un multiplatform uygulamalarıBİR MİLYON KİŞİ YÜKLEDİ / Kıvanç Odabaşı

Dijital medya şirketi Nokta.com’un multiplatform uygulamaları bulunuyor. iPhone, iPad ve Android’de ayrı native aplikasyonlar sunuyor. îzlesene.com, sinemalar.com, doviz.com, alkışlarlayaşıyorum.com en öncelikli mobil geliştirmeleri. Örneğin Sinemalar.com app’inde o haftanın vizyona giren yeni filmleri her cuma kullanıcıya bildirim olarak gönderiliyor.

multiplatform uygulamalari
Döviz.com app’inde de alarm kurabiliyorsunuz; belirlediğiniz değerde düşme ya da yükselme söz konusu olduğunda para/altm/döviz birimlerinde size uyarı gelebiliyor. Bu uygulamalar mobilde hızla karşılık buluyor. Şirketin pazarlama ve gelirlerden sorumlu yöneticisi Kıvanç Odabaşı, “Sadece sinemalar ve döviz download’ları böylece birer milyon yükleme rakamlarına ulaştı” diyor. Odabaşı şöyle devam ediyor: “Bugün geçmişe kıyasla daha çok kez, hangi içeriğe reklam vereyim değil, ‘hangi kullanıcıya erişeyim, bu hedef kitleyle hangi reklam formatı üzerinden iletişim kurayım’ sorularım sormaya başladık.

Bu da hızla artan mobil penetrasyon ile mobil reklamcılığın gelişeceğini gösteriyor. Son kullanıcı için mobil, PC ayrımı kayboluyor, sadece içeriğe ulaşmak kadar sade bir ihtiyaçtan söz edebiliriz. Bu noktada, mobil ve web ayrımı suni bir değerlendirme olarak kalır. Tüm platformların entegre olduğu dijital çağ başladı.”

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Deneyimli Girişimci Eksikliği Var

“Birçok eksik var” “Amacım sektörü eleştirerek suçlu aramak değil. Sadece iki konuyu çözüm önerileriyle birlikte …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.