Cuma , Mayıs 25 2018
Anasayfa / Bilim - Teknoloji - İnovasyon / Büyük Verinin Sağladığı İmkanlar

Büyük Verinin Sağladığı İmkanlarSon dönemde iş dünyasının en çok konuştuğu teknolojiler arasında yer alan büyük veri ve beraberinde getirdiği yenilikçi iş uygulamaları, 26-27 Mayıs tarihlerinde Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenecek Smartcon 2015 İstanbul konferansında ele alınacak.

buyuk veri
Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin en geniş kapsamlı büyük veri etkinliği olan ve bu yıl ilk kez düzenlenen “büyük veri, büyük fikirler” temalı organizasyon, zengin içeriği ile öne çıkıyor. Etkinlikte, nesnelerin interneti ve optimizasyondaki trendler, büyük veri yönetimi ve analitiği, veri güvenliği ve gizlilik, yapay zekâ ve yeni iş modelleri gibi birçok başlıkta çeşitli oturumlar düzenlenecek. Konuşmacılar arasında dünyanın en önemli veri bilimcilerinden Dr. Alex Pentland da yer alıyor. Smartcon 2015 İstanbul ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.smartcon.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Kişiselleştirilmiş araç dönemi

İnsan hayatını kolaylaştırmak için geliştirilen teknoloji, yaşam alanının her alanında olduğu gibi otomotivde de sürüş …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir