Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bilim - Teknoloji - İnovasyon / Akıllı Bileklik Swarovski Shine Günlük Aktivite Takibinizi Yapıyor

Akıllı Bileklik Swarovski Shine Günlük Aktivite Takibinizi YapıyorAkıllı bileklik piyasasının başarılı isimlerinden Misfit’in ve şık tasarımlı kristal takı modelleri ile kadınların ilgisini çekmeyi başaran Swarovski’nin ortak olarak geliştirdiği Swarovski Shine, günlük aktivite takibi yapan ve uyku kalitenizi ölçen bir akıllı bileklik.

Swarovski Shine
iOs ve Android işletim sistemli akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz uygulaması üzerinden Bluetooth teknolojisi ile bağlantı kurabileceğiniz Swarovski Shine yürüme, koşma ve yüzme gibi günlük aktivite hedeflerinizi uygulamasında belirledikten sonra hedeflerinize ulaşıp ulaşmadığınızı takip ediyor.

Aktivite sonrası verilere ulaşmak için hareket ve uyku takip sensörlerine sahip Swarovski Shine aktivite takip kristalini akıllı telefonunuzun ekranına koyup kısa bir süre beklemeniz gerekiyor. Koleksiyon iki farklı model ve yedi farklı aksesuardan oluşuyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Güvenlikte İnovasyon İçin Kolları Sıvıyorlar

“Yalnızca güvenlikçiden değil, temizlikçiden, çaycıdan bile etkili güvenlik çözümleri bekliyoruz” Tüm sektörlere yön veren teknolojik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.