Kariyer ve İş İlanları

Süvari İş İlanları – Süvari İş Başvurusu

KÂR MARJINI KORUYOR

2014 yılında 140 mağazaya ulaşmayı hedefleyen erkek giyim markası Süvari, bir dönem franchise sistemini deneyip ardından kendisi büyüme kararı aldı. İlk kurulduğu dönemlerde birkaç franchise mağazası bulunan şirket, daha sonra bu mağazaları da kendi bünyesine dahil etti.

Suvari

Standartların komnması ve kontrol zorunluluğu nedeniyle kendileri büyümeyi tercih ettiklerini söyleyen Süvari Giyim Genel Müdürü Fatih Coşkun, “Öncelikli amacımız marka verdiğini belirten Coşkun, bu sayede mağazaları hem genel olarak hem de bulunduğu lokasyona özel olarak inceleme ve geliştirme şansları olduğunu söylüyor.


Coşkun’a göre bu strateji şirkete verimlilik ve başarıyı getiriyor. Tüm mağazaları Online bir sistem üzerinden merkezi olarak yöneten şirket, özellikle çalışanlarına yönelik eğitim, kariyer ve motivasyon yönetimine büyük önem veriyor.

Süvari İnsan Kaynakları


Bir Yorum

  1. merhaba ben Mehmet sizinle beraber çalışmak istiyorum daha önce mağazalarda çalıştım depo personeli olarak 2yıl şimdi işsiz kaldım iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim nörolojik hastalıkları yüzde elli engelliyim raporumda var Alibeyköy Eyüp tarafında oturuyorum ilginize şimdiden teşekkür ediyorum dolu bir çalışma hayatı dilerim cep 0539 820 41 62

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu