Haberler

Patronların Bisikletleri

EN AZINDAN HAFTA SONLARI AYAĞINI GAZDAN ÇEKİP PEDALA BASAN İŞ ADAMLARININ SAYISI TÜRKİYE’DE DE ARTIYOR. İŞ DÜNYASINDA TERCİH EDİLEN MODELLERİN FİYATLARI 2 BİN İLÂ 5 BİN EURO ARASINDA DEĞİŞİYOR.


“Iş dünyasının yeni golfü, artık bisiklet..” Amerikalı ekonomi-haber sitesi Business Insider’da bir süre önce bu başlıkla çıkan habere göre, girişimciler ve profesyoneller artık bilgisayar başında daha az zaman geçiriyorsa sebebi açık havada bisikletle geziyor olmalan. Bu trend Batı’da daha da yayılacağa benziyor. Bununla birlikte Türkiye iş dünyasının da bisikleti bu aralar yeniden keşfettiğini söylemek abartılı olmaz. Sağlıklı yaşam dostu olması, sıfır karbon şahmıyla çevreye zarar vermemesi ve ulaşımda pek çok pratik fayda sağlaması nedeniyle bisiklet birçok dünya kentinde ulaşımın önemli bir parçası. Bazı metropollerde bisikletli ulaşımın daha konforlu hale gelmesi için ciddi şehir düzenlemesi yapılıyor. Özel malzemeler, özgün tasanm ve en iyi akşamlardan oluşan bisikletler giderek daha da inovatif ve daha da şık hale geliyor. İşte iş dünyasının en çok il gösterdiği modeller…

bisiklet

Dahon Mu Rohloff Katlanır

Katlanabilir bisiklet modelleri arasında en çok rağbet gören bisiklet markası… Hafif, yer kaplamayan ve kolay taşınabilir bu bisikletler 20 sn. içinde katlanabilecek şekilde tasarlanmış. Küçük tekerlek çapı sayesinde şehir içerisinde rahat bir sürüş ve hakimiyet kolaylığı sağlıyor. Katlanabilir özelliği ile de bisiklet her yere kolayca taşınabiliyor.

Felt Ar2 28 201

Amerikalı bisiklet markası olan Felt’in bu modeli, ünlü motokrosçu Johnny O’Mara’nın teknisyeni Jim Felt tarafından üretildi. Ömür boyu garantili bisikletlere özellikle bu sporun meraklıları rağbet gösteriyor. Felt marka bisikletler tasarım, sürüş kalitesi ve tutuş hakimiyetiyle ön plana çıkıyor. Yol bisikleti olarak nitelendirilmekle birlikte modelin fiyatı muadillerine göre biraz daha yüksek…

Mercedes Benz Dağ Bisikleti

Dünyanın en büyük otomobil şirketlerinden Mercedes Benz, bu kez ürettiği bisiklet modeliyle şaşırttı herkesi. İster şehir içi ulaşımda, ister doğada spor amaçlı olsun her kullanıma uygun şekilde tasarlanmış model, zorlu koşullarda bile yüksek performans gösterebilecek kadar rahat, sağlam ve güvenli. Hafif alüminyum iskelet, sürücünün omuz ve bacaklarındaki yükü minimuma indirecek şekilde tasarlandı.

Giant XTC Advanced SL 0

Dünyanın en büyük bisiklet üreticilerinden Giant, karbon dağ bisikleti pazarında iddialı…


Hafif bisiklet deyince ilk akla gelen markanın XTC serisinin en üst modeli olan XTC Advanced SL 0, sadece 1018 gram yani neredeyse 1 kg ağırlığında… 12 binden fazla perakende noktasına sahip marka, gündelik hayatta bisiklete binenlerden profesyonel yarışçılara kadar herkesin ilgisini çekiyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu