Haberler

Kanyon Avm’de 1.5 milyon TL hava parası!

1.5 milyon TL hava parası!

Alışveriş merkezleri, artık yaşamın kalbinin attığı yerler.

Girişimciler, iyi alışveriş merkezlerinin mağazaları için değil yeme içme mekanlarını kiralamak için de sıraya girmiş durumda.

Yeme-lçme mekanlarıyla büyük ilgi gören Kanyon Alışveriş Merkezi’nin Büyükdere Caddesi’ne bakan tarafında bulunan Konyalı Restoranları’nın iki hafta önce AVM’den çıkacağını açıklaması büyük yankı uyandırdı. Kanyon’da 2006’dan beri faaliyet gösteren Konyalı’nın kira dahil aylık 100 bin TL’yi bulan masraflar nedeniyle Kanyon’u bıraktığı söyleniyor.

kanyon konyali

Böyle ‘yüzük taşı’ bir noktadan Konyalı çıkar da başka bir lüks restoran girmez mi? Taksim Gümüşsuyu’nda bulunan Topaz Restoran’ın Konyalı’nın yerini alacağı bilgisi kulislere düştü. Biz kulislere yansımayan başka bir duyumumuzu paylaşmak İstiyoruz. Öğrendiğimize göre, AVM’nin sahibi Eczacıbaşı-lş GYO olsa da, Konyalı kira sözleşmesi dolmadan restoranı boşaltmış. Topaz’dan gelen teklifi değerlendirerek böyle bir karar vermiş. Konyalı, Topaz’a yerini 1.5 milyon TL hava parası karşılığında devretmiş. Böylesi büyük bir hava parasını son yıllarda duymamıştık doğrusu…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu