İş Kurmak İçin Yeni İş Fikirleri

Kanvas Tablo Yaparak Kendi İşinizin Sahibi Olun

Kanvas tablo yapıp pazarlayarak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Özellikle düğün zamanın açıldığı yaz aylarında kazancınız katlanacaktır.

İş: Kanvas Tablo
Maliyet: 15.000 TL
Kâr marjı: %150-200

Pazarlama Şekli

1. İnternet sitesinden satış yapabilirsiniz.

2.Bulunduğunuz şehirdeki fotoğrafçılarla anlaşıp onlara birer numune bırakıp cuzi bir kâr ile gelen her müşterisine sunmasını isteyebilirsiniz. Gelin damat ise kesin yaptırırlar. Düğün sezonunda sadece fotoğrafçılardan aldığınız siparişle inanın bana yatırımınızı 2 ayda çıkartırsınız.

3. Firmalara promosyon olarak saatli yapılabilir. (Yılbaşı zamanında firmalar eşantion ürünler yaptırırlar. Kanvas en iyi eşantiyon ürünlerden birtanesidir. Hem çok şık durmakta hemde normal duvar saati gibi sadece firma logosu değil vereceğiniz ölçüde istediğiniz tasarım yapabilir firma bu nedenle tercih edilir.) 100 adet -250 adet – 500 adet – 1000 adet şeklinde paketleriniz olur. Yüksek kârlar bırakır.

4 İnternet sitesinde koyacağınız ürünleriniz Galatasaray, fenerbahçe, manzara, araba kanvasları gibi kategorilerdeki ürünleri yapmadan önce sitenize ekler sipariş gelince yaparsınız Bu siparişleride facebookta ufak bütçeler ile toplayabilirsiniz. Örneğin Galatasaray tablolarını galatasaraylı kişileri hedefleyerek çok düşük bütçe ile hedef kitlenize nokta atışı yapabilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL KANVAS TABLOLAR

tablo

PARÇALI KANVAS TABLO

tablo 1

SAATLİ KANVAS TABLO

Turkuaz-Araba-Sevgililer-Paris-Kanvas-Tablo-Saat

LED IŞIKLI KANVAS TABLO

Malzemeler

Kendi Değerlerini Yazıyorum. En altta toplamı için istediğim fiyatı yazacağım
HP DesignJet T795 Değeri 13.500 TL
Plotter’a boya için çip takma işlemi : 1.500 TL
(Bu tüp şeklinde boya kullanımı için mecburi bir işlemmiş, yoksa sürekli kartuş biter bu işlemden sonra tüplü boyalar bittikçe aktarım yapabiliyorsunuz.)
Tahta kesme makinası: 650 TL
İnternet Sitesi: Special paket 3.000 TL
Hediyelerim: Büyük tahta masa (götürebilirsiniz) Zımba makinası, Kanvas tablodan sonra paketlemek için köpük, 300 TL değerinde boya ve kanvas kumaşı)

Normal fiyatı 18.650 TL
Benim istediğim fiyat pazarlıksız 15.000 TL
Yer Gaziantep. Dilerseniz gelip bakabilirsiniz.

En kötü bir araba bile alamayacağınız 15.000 TL gibi bir rakama çok kârlı kendi işinizi kurabilirsiniz. Çok kısa zamanda bu parayı çıkartıp kâra geçeceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Bu işi kurmanın tam zamanı düğün sezonu olduğundan dolayı. Yanlış anlaşılmasın sadece düğün sezonunda yapılacak iş değil. Yılın her ayında satışı olacak ürünlerdir. Çünkü internet sitenizden yada anlaşmalı hediyelik dükkanlarından sürekli olarak insanların ilgilerine göre tablolar satılır. “Takım tablolar, atatürk tabloları, erdoğan tabloları, v.s.) ayrıca yılın her zamanı facebookta doğum günleri ve özel günler için sipariş alabilirsiniz. Dediğim gibi yılın hiç bir zamanı boş kalmazsınız İnşAllah.

En yoğun çalışacağınız zamanlar

Gece gündüz çalışacağınız sezonlar var.
Nİsan, Mayıs, haziran, temmuz, ağustos eylül (düğün ayları bu zamanlar çok yoğun olacaktır.)

Kasım, aralık (firmalara eşantiyondan dolayı çok yoğun geçer)

Şubat yarısına kadar sevgililer gününden dolayı çok yoğun geçer.

15.000 TL gibi bir fiyata kendi işinizi kurup reel olarak bir iş yapabilir, bunu internet ile çok yüksek yerlere taşıyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak isterseniz arayınız
0533 162 0369 (whatsapp ile yaptığımız deneme tablolarını gönderebilirim)

Hayırlısı olsun.

Bir Yorum

  1. pek yapılmayan bir iş gibi gözükmekte, fakat el becerisi isteyen bir iş olduğu da açık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu