Haberler

Hatem Hastanesi yenilendi ve büyüdü

Güneydoğu bölgesinin önemli sağlık merkezlerinden olan Özel Hatem Hastanesi, ek binasının hizmete girmesiyle kapasitesini büyük oranda artırdı.

ÖZEL Hatem Hastanesi son teknoloji cihazlarıyla, her türlü tetkik ve tedavinin yapıldığı, modern ve uzman kadrosuyla hasta memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam ediyor. Başarılı geçmişi ve hasta memnuniyeti odaklı çalışmaları nedeniyle bölge halkının yoğun talebi neticesinde mevcut binasını genişleten Özel Hatem Hastanesi, plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi, diş polikliniği, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi ile çocuk cerrahisi gibi bölgede büyük ihtiyaç duyulan yeni bölümlerinin de hizmete girmesiyle şifa dağıttığı insan sayısını artırdı.

Uluslararası standartlara uygun olarak sundukları sağlık hizmetlerini toplumun çoğunluğuna ulaştırdıklarını belirten Başhekim Dr. Sermet Kileci, “Hastanemiz başarılı geçmişi ve hasta memnuniyeti odaklı çalışmaları nedeniyle bölge halkından yoğun talep görünce, yönetim kurulu tarafından binayı genişletme kararı alınarak, kapasitemizi büyük oranda arttırdık. Hizmet kalitesinin yanı sıra fiziksel imkanların da artmasıyla hastalarımızın memnuniyeti daha da arttı” dedi.

Hatem HastanesiHatem Hastanesi

BÖLGENİN BAŞVURU MERKEZİ

Dr. Kileci, ek binanın tamamlanarak hizmete girmesiyle kapalı alanın 3 bin 500 metrekareden 12 bin 500 metrekareye, yatak kapasitesinin de 59’dan 150’ye ulaştığını belirtti. Hastanenin bölgenin önemli sağlık merkezlerinden biri haline geldiğini vurgulayan Dr. Kileci, Gazian-tep’in yanı sıra Şanlıurfa, Adıyaman, Kahramanmaraş ve Kilis’ten de yoğun hasta başvurusunun yaşandığını sözlerine ekledi.

KADRO DAHA DA GÜÇLENDİ

Özel Hatem Hastanesi’nin kurulduğu günden itibaren büyük mesafeler kat ettiğini söyleyen Dr. Kileci, “Yedi gün 24 saat hizmet veren acil servisimiz, 22 yatak kapasiteli yeni doğan yoğun bakım ünitesi, 21 yatak kapasiteli genel yoğun bakım ünitesi ile yoğun bakımda da en geniş imkanları sunuyoruz. Hasta memnuniyeti odaklı çalışan hastanemiz doğruluk ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden bölge halkının güvenini kazanmıştır ve bölgede öncü ve saygın bir hastane vizyonuna sahiptir” dedi.

Teknolojik altyapısı, donanımı ve gerçekleştirdiği birbirinden nitelikli operasyonları ile bölgede önemli bir sağlık kuruluşu haline geldiklerini kaydeden Dr. Sermet Kileci, “Konum olarak da hastaların sağlık hizmetine ulaşımı yönünden ülkemizde birçok ilden daha avantajlı bir noktadayız. Hastanemiz bünyesinde 42’si doktor olmak üzere 341 personel hizmet veriyor. Yenilenen ve büyüyen hastanemize son teknolojik cihazlarla donatılmış Estetik Merkezimiz ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizi de ekledik” diye konuştu.

GENİŞ BİR AİLE GİBİ

Hekim ve çalışanların hastaneye gelen tüm hastaları kendi ailelerinin birer ferdi olarak görüp en iyi hizmeti sunduklarını belirten Sermet Kileci, “Hastanemizin yenilenmesi ve büyümesiyle birlikte birçok farklı branşı bünyemize kattık. Hasta memnuniyetinden ödün vermeden bünyemize farklı branşları eklemeye devam edeceğiz. Hedefimiz sağlık ve eğitim alanında ülkemizin saygın kuruluşları arasındaki yerimizi daha üst sıralara taşımak olacak. Hatem ailesi olarak yenilenen kadromuzla topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla, her geçen gün kapasitemizi ve bölümlerimizi artırarak daha da büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

Kileci, “Özel Hatem Hastanesi’nde, her şey hastaların rahatı ve konforu için dizayn edilmiştir. Tüm odalarda hasta tarafından ayarlanabilen yataklar, banyo-tuvalet, telefon, acil durum telefonu, kablolu televizyon yayını, buzdolabı, oda servisi, merkezi sistem klimalarıyla VIP ve süit odalarla hastalara en kaliteli hizmet yelpazesini sunuluyor. Modern otelcilik hizmetinin yanı sıra ev ortamını rahatlığını aratmayacak bir yakınlık gösteriliyor. Sağlıkta kaliteden ödün vermeyen Özel Hatem Hastanesi’nde poliklinikler, bekleme salonları, eğitim salonu, kafeterya, kapalı otopark ve vale hizmetleri profesyonelce veriliyor” diye konuştu.

ESTETİKTE ÖNDE

Plastik, rekonstrüktif cerrahi ve cildiye doktorlarının faaliyet gösterdiği, son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış estetik merkezlerinin bulunduğunu söyleyen Kileci, “Estetik merkezimizde lazer epilasyon, dolgu enjeksiyonu, botoks, mezoterapi, gençlik aşısı, leke ve gözenek tedavileri, kalıcı makyaj, göz altı uygulamaları, PRP ve dermapen tedavisi, dövme silme, terleme tedavisi, göz altı ışık dolgusu uygulamaları, ben ve siğil tedavisi, cilt gençleştirme, lazerle kılcal damar tedavisi, ameliyatsız yüz germe, bölgesel incelme ve daha birçok hizmet sunuluyor” dedi.

GÜÇLÜ FTR MERKEZİ

“Sağlıklı ve güçlü bir yaşam” ilkesiyle yola çıkarak son model cihazlar ve ekipmanlarla donatılmış bir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurduklarını belirten Dr. Kileci, “Muayene odaları, fizyoterapi odaları ve egzersiz salonlarımız her türlü ihtiyacı karşılayacak düzeyde. Deneyimli uzman doktorlarımız ve fizyoterapistlerimizden oluşan ekibimiz ile poliklinik, servis ve yoğun bakım hastalarına güncel, etik ve uluslararası standartlarda en kaliteli hizmet veriliyor” diye konuştu.

KESİNTİSİZ HİZMET

Acil Servis’in müdahale için gerekli her türlü son teknolojiye uygun ekipmanlarla donatıldığını belirten Dr. Kileci, “Ambulans hizmetiyle desteklenmiş 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu