Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Evde Yapılacak Ek İşler

Günümüzde çeşitli nedenlerden dolayı, ev dışına çıkamayan ve ev dışındaki işlerin zorluğundan korkup kaçan insanlarımız vardır. Gittikçe gelişen üstün teknoloji sayesinde bu insanlarımız ev ortamında bir şeyler yaparak kazanç elde etmeye başlamıştır.


Son yıllarda evde yapılan çok sayıda iş girişimi dikkat çekmektedir. Çeşitli nedenlerden dolayı kadınlarımız eşlerine destek olmak istemekte ve ek gelir aramaya başlamaktadır. Evde yapılacak işler bu yönden kadınlarımıza ve geçim sıkıntısı çeken insanlarımıza umut ışığı vermektedir. Ayrıca boş zamanlarını değerlendirmek isteyen kişilerin de tercih ettiği bu işler çok çeşitli alanlarda karşımıza çıkmaktadır.

evde ek is

1- Baskı işleri yapabilirsiniz

Baskı işlerinin ev ortamında kolaylıkla ve rahat yapılıyor olması tercih edilmesini sağlamaktadır. Baskı işi, bazı kimyasal boya maddelerini kullanarak kumaşların ya da farklı şeylerin üzerine desen yapma işi olup küçük makineleri yardımıyla kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu küçük makineler de internetten rahatça temin edilebilmektedir.

2- Takı tasarımı yapabilirisiniz

Evde yapılacak işleri tekstil, dikiş gibi sadece kadınlara özgü olarak bilinen işlerle sınırlamak doğru değildir. Boş zamanlarda kadınlarımızın kendilerine yaptıkları takı tasarımları dikkat çekmektedir. Bu tasarımlar, iş ortamına rahatlıkla taşınabilmektedir. Çok da uygun bir iştir.

3- Şekilli ev çikolatası yapabilirsiniz

Herkesin severek yediği farklı şekilleriyle gözlerimize hitap eden çikolataları da evde kolaylıkla yapıp marketlere, büfelere rahatlıkla satabiliriz. Farklı tatlarda, şekillerde kendinize özgü çikolatalar tasarlayabiliriz. Ayrıca bu konuda uzmanlaşmak istiyorsanız çikolata kurslarına gidebilir ya da internet ortamında kendinizi geliştirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

4- Sarma için yaprak turşusu yapabilirsiniz

Tokat ilimiz yaprağı ile meşhurdur iyi bir yaprak temini ile bu işe başlanmalı. Eğer sarmalık yaprak turşusunu yapmakta iyi bir tecrübeye sahipseniz bu işten para kazanmamanıza imkan yok. İlk zamanlar satışlarınız az olacaktır ama iyi bir yaprak sarmasını beğenenler tavsiyede edecekler ve her yıl almak için kapınızı çalacaklardır.


Evde iş yaparken bazı şeylere de dikkat etmekte fayda vardır. Bunlar arasında; işe ve iş yapılabilecek bir ortama hazır olup olmama, evinizin bu ortama uygunluğu, işe başlamadan önce yakınlardan alınan destek gibi birçok şeye dikkat etmek hem işveren hem de çalışan açısından önem arz etmektedir.


15 Yorum

 1. Merhaba İstanbul Esenyurt
  Ekip basi
  kolye ve tesbih isi istiyorum
  Tesekkur ederim

 2. merhaba üsküdarda küçük dükkanımız var ekibimle tesbih işi ve diğer işlerinize talibim

 3. İstanbul bagcilarda 20 kişilik ekibim le her türlü tespih veya el işleri yaparız 0531 741 93 85

 4. merhaba kahramanmaraş karacaoğlan ikamet ediyorum tesbih işi yapmak istiyorum bilgi verirseniz sewinirim dedi ki:

  üç bayanız tesbih işi kına paketleme işi yapmak istiyoruz acil lütfen yardımcı olursanız sewinirim kahramanmaraş ta ikamet ediyoruz

 5. Bursa yunuselinde oturuyorum.mandal.tespih isi yapmak istiyorum..cevap verirseniz sevinirim..

 6. merhaba ben İstanbul Anadolu /yakasından ümraniyede oturuyorum ek gelir kazanmak istiyorum yardımcı olun lutfen cok ihtıyacım vardır //05301443852 zeynep uçar bu numaradan ulusabılırsınız

 7. Tesbih isi davetiye katlama poset katlama islerinden yapmak istiyorum.acil olarak yardimci olabilirmisiniz
  tesekkurler

 8. merhabalar 4 kısız istanbul şişlide oturuyorus evlere tesbıh ısı yapmak ıstıyorus 05397214526

 9. merhaba ben istabul kağıthanede oturuyorum tesbih işi yapmak istiyorum iyi günler

 10. Tesbih kutu katlna davetiye mandal kina paketleme isi grupca yapnak istiyoruz

 11. merhaba evde tesbih işi yapmak istiyorum kutu katlama işi de olabilir yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu