Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Evde Poşet Katlama İşi Yapın

Evde Poşet Katlayarak Para Kazanma

Evde davetiye katlama, nikah şekeri hazırlama, kalem montajı yapma gibi işlerin yanında evde poşet katlama işi de evden çalışarak para kazanma yöntemleri arasında bulunmaktadır. Bu iş özellikle daha büyük şehirlerde yaşayan kişiler için uygun olmaktadır. Bunun sebebi şehirde bulunan alışveriş merkezi ve mağazaların sayısı arttıkça poşet katlama işi için talebin daha da artmasıdır. Bunun yanında bu işe olan ihtiyaç daha ufak şehirlerde daha az olsa da bulunmaktadır. Alışveriş yapılan mağazalar ürünleri kendi markalarına ait logoların basılı olduğu poşetler içerisinde vermektedirler. Bu poşetler farklı hammaddelerden hazırlansalar da üretim makinelerinden tek parça halinde çıkmaktadır. Poşet katlama işine olan talep de işte bu noktada kendini göstermektedir. Firmalar satılan mallarını müşterilere teslim ederken poşetlerin son kullanıma hazır halde olmasını istemektedir. Bu ihtiyaç böyle bir iş kolunun doğmasına ön ayak olmuştur.

Evde Poşet Katlayarak Para Kazanma

Evde poşet katlama işi için yüksek miktarda beceriye ihtiyaç yoktur. Bu iş kısa zamanda öğrenilebilen bir iş olmaktadır. Bununla beraber zaman içerisinde yapılan iş miktarı artmakta ve çalışan kişi daha da hızlanmaktadır. Bu sayede bu işten kazandığınız parayı zamanla arttırabilmeniz de mümkündür. Son zamanlarda oldukça popüler olan bu işi kolaylıkla sizin de yapabilmeniz ve bir gelir sağlayabilmeniz mümkündür. Dilerseniz bu işi yakınlarınızla birlikte yapabilir ve kısa sürede çok daha fazla sayıda iş alabilirsiniz.


Evde poşet katlama işinde çalışarak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Emekliler, ev hanımları, öğrenciler ve ek gelir elde etmek isteyen herkes için bu iş oldukça uygundur. İşe başladıktan sonra poşetler elinize ulaştırılacak ve nasıl yapmanız gerektiği ile ilgili size bilgilendirme yapılacaktır. Ödemeler ise firmadan firmaya değişmekte, bazen nakit bazen hesap numarasına havale şeklinde olabilmektedir. Günlük limitinizi ise boş vakitlerinizi hesaba katarak kendiniz belirleyebilirsiniz. Dilerseniz daha düşük bir limit ile başlayıp ilerleyen zamanlarda aldığınız iş miktarını arttırabilirsiniz. Evde poşet katlama işihakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz evde çalışarak ek gelir sağlama hakkındaki diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz.


180 Yorum

 1. Edirne merkezde oturuyorum. Katlama işinizle ilgileniyorum. Teşekkürler.

 2. İstanbul Kartalda ikametgah ediyorum bu işe ihtiyacım var sıkılmadan yapacağıma eminim ilgilenirseniz sevinirim

 3. Cok acil ihtiyacim var lutfen dönüş yapin. Poset isi yapmak istiyorum. Denizli

 4. Eşimle birlikte bu işi yapmak istiyoruz,ihtiyacımız var.İstanbul’da ikamet ediyoruz.Şimdiden teşekkürler.

 5. 0542 811 14 70 ararsaniz daha iyi konusabiliriz istanbul tuzla

 6. Ankarada çanta katlama işi yapılır keçiörende oturuyom

 7. istanbul beylikdüzünde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum
  düzenli ve disiplinli çalışmayı severim şimdiden teşekkürler…

 8. Ev hanımının poset katlama işini yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 9. iyi günmler poşet işi almnak istiyorumn dükkanm var ve 7 veya 8 veya daha da vaz la bayanm var daha önce bu işi uraş tımn yanmi sürümn denm kazanmacamn banma ulaşır sanmız sevinirimn tele fon nmumnaramn 0537 552 9030

 10. evde poşet katlama işi istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 11. denizli merkezde oturuyorum.el becerileri konusunda kabiliyetim var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu