Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı

Bayanlara Evde Ek Gelir Fırsatı

Günümüzde pek çok kişi dışarıda çalışmasa da aile bütçesine katkıda bulunmak ister. Aile bütçesine katkıda bulunmak için ev rahatlığında yapılabilecek pek çok iş bulunmaktadır. Bu işlerden en popüler olanlarından biri ise evde davetiye katlama işi olmaktadır. Bu iş sayesinde evdeki boş zamanları emeğe ve paraya dönüştürebilmek mümkündür. Davetiyeler nişanların, düğünlerin, sünnetlerin, açılışların ve kokteyllerin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Türü ne olursa olsun organizasyon sahipleri yakınlarını özel davet araçları olan davetiyeler ile törenlerine davet etmektedir. Ülkemizde her ay binlerce organizasyon düzenlenmektedir. Dolayısı ile evde davetiye katlama işi oldukça talep edilen bir çalışma şeklidir. Pek çok firma giderek artan talebe karşı düzenli olarak evde davetiye katlamak üzere çalışacak elemana ihtiyaç duymaktadır.

ev hanimlarine evde is

Düğün, nişan ve sünnet gibi törenler özellikle yaz aylarında sıkça gerçekleştirilmektedir. Yılın her mevsiminde evde davetiye katlama işiaçısından yoğun bir talep bulunsa da haziran, temmuz ve ağustos aylarında çalışacak daha fazla elemana ihtiyaç duyulmaktadır. Davetiyelerin eskisine oranla çok daha değişik modellerde üretilmesi ve eskiden olduğu kadar tek düze olmaması böyle yeni bir iş kolunun doğmasındaki en büyük etkenlerden biridir. Ortalama bir düğün organizasyonunda 500 adet ile 1000 adet arasında davetiye basılmaktadır. Tüm davetiyelerin katlanması işi sanıldığından daha fazla zaman gerektirmektedir. Bu nedenle pek çok firma evde davetiye katlama işi için çalışacak çalışanlara ihtiyaç duymaktadır. Bu iş kolu günümüzde değeri giderek artan bir iş kolu olma özelliği taşımaktadır.

Evde davetiye katlama işi ev hanımları, öğrenciler ve emekliler için aile bütçesine katkıda bulunmanın en iyi yollarından bir tanesi olmaktadır. Çalışan ve ek gelir sağlamak isteyen kişiler de bu iş kolunun imkânlarından yararlanabilmektedir. Evde davetiye katlama işinde çalışmak istiyorsanız bu iş kolunda faaliyet gösteren firmalara veya internet sitelerine başvuru yapabilirsiniz. Günde birkaç saat çalışarak bir gelir elde etmek istiyorsanız bu işe hemen başlayabilirsiniz. Evde davetiye katlama işihakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için sitemizde ufak bir gezintiye çıkabilirsiniz.

8 Yorum

  1. ev hanımıyım istanbul kartalda oturuyorum elim hızlıdır temiz titiz ve zamanında yaparım 4 kisiyiz
    0553 883 46 95
    ikinci telefon 0535 729 9297

  2. 4 kişilik bir ekibiz Bozüyük te oturuyoruz. evde yapılacak işlere talibiz.

  3. Bursa osmangazi de oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

  4. Karsiyaka da oturuyorum davetiye katlama işi yapmak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu