Bayilik Veren Firmalar

Dondurma Satış Bayiliği Veren Firmalar

Dondurmacılar artık mevsim tanımıyor. Bir dönem sadece yaz aylarında tüketilen dondurmayı artık her mevsim bulmak mümkün. İstanbul’dan başlayan bu trend şimdi Türkiye geneline yayılıyor. İşte franchise veren firmalar.


TÜRK halkının dondurmaya ilgisi her geçen yıl artıyor. Ancak halen katkı maddesi kullanılmadan, doğal ürünlerle üretilen dondurma pazarında büyük bir boşluk var. Bu şekilde üretimin oranı Avrupa’da yüzde 32. Türkiye’de ise henüz yüzde 10 civarında bile olmadığı tahmin ediliyor. Girişim uzmanlarına göre dondurma pazarı için bu alanda büyük bir boşluk söz konusu.

dondurma bayilikleri

Dondurmacılar artık yaz kış tanımıyor. Bir dönem dondurmanın sadece yaz aylarında tüketildiği ülkemizde artık yaz kış her köşe başında dondurmacı bulmak mümkün. Üstelik dondurma pazarında yeni bir trend de hızla yayılıyor. Çok değil birkaç yıl önce İstanbul’da Italyan asıllı girişimciler tarafından kurulan dondurma markaları şubeleşme atağına girdi. Diğer yandan bulundukları bölgelerdeki başarılı performanslarıyla dikkat çeken yerel dondurma firmaları da ulusal pazara açılıyor. Bu markalardan bazıları ilk kez franchising sistemiyle yeni şubeler açma karan aldı. Peki, hangi firma, nerelerde şube açacak? Franchising ya da bayilik yatırım şartları neler? İşte ayrıntılar…

Dondurmacı Veli Usta Franchise Veriyor

Cremeria Milano Dondurma Bayilik Veriyor

Mua Dondurma Franchise Veriyor

Bitez Dondurma Bayilik Veriyor

Kahramanmaraşlı Vitamin Dondurma Bayilik Veriyor

Dondurmacci Bayilik Veriyor

Dondurmacı Yaşar Usta Bayilik Veriyor

Dondurmax dondurma makineleri

Karpedo Dondurma Bayilik Veriyor

Romma Dondurma Bayilik Sistemi İle Yeni Şubeler Açacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu