Bayilik Veren Firmalar

Cremeria Milano Dondurma Bayilik Veriyor

CREMERIA MİLANO

İtalyan tarzı gelato

Cremeria Milano’nun İstanbul Tünel, Nişantaşı, City’s, Mahalle, Şaşkınbakkal, Caddebostan, Palladium AVM ve Bebek’te şubeleri var. Bu şubelerin bazıları franchisee’ler tarafından işletiliyor. Cremeria Milano, franchising sistemiyle yeni şubeler açacak. Yeni şubeler için öncelik başta İstanbul olmak üzere büyükşehirlerde olacak.

Cremeria Milano

Klasik İtalyan metoduyla dondurma üreten Cremeria Milano, Guido Benucci tarafından kurulmuş. Milano, Prag ve Bra-tislava’da şubeleri bulunan şirket, İstanbul’daki ilk şubesini Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde 2006 yılında açmıştı.


Firma yıllık ciro üzerinden bir pay ya da sürekli franchise ödemesi gibi herhangi bir ücret talep etmiyor. İş ortaklarını seçerken oldukça titiz davranan şirket, uyum içinde çalışacak, bu işi sevecek kişilerle çalışmayı tercih ediyor. Şubeleri için standart bir metrekare planlaması yok. Seçilecek lokasyona göre mağazanın büyüklüğü deşiyor. Bu yüzden mağazalar farklı büyüklükte olabiliyor. Yeni açılacak mağazaların 20-25 metrekare arasında olması planlanıyor. Satışa sunulan dondurmalar şirketin İstanbul’daki üretim merkezinde, orijinal İtalyan reçetelerine uygun biçimde günlük üretiliyor. Oradan da şubelere dağıtılıyor. Firmada klasik Italyan gelato (sütlü dondurma) ve sorbe-lerin (sütsüz, meyveli dondurma) yanı sıra geleneksel Türk damak zevkine hitap eden tatlar da bulunuyor. Örneğin sakızlı, yoğurtlu, balkabaklı, cevizli ve narlı dondurma çeşitleri var.

Web: cremeriamilano.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu