Bayilik Veren Firmalar

Boş ver Sloganı, Burger Ye

Burger Ye Büyümek İstiyor

Akfa Tekstil înşaat’ın sahipleri 30 yılı aşkın bir süre tekstil ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösterdikten sonra gıda sektörüne giriş yapmış ve “Boş ver Sloganı, Burger Ye” sloganıyla hamburger sektörüne de adım atmışlar. Menüsünde 20’nin üzerinde hamburger çeşidi yer alıyor. Firmanın altı şubesi var. İstanbul Bakırköy, Esenyurt, Göztepe, Mecidiyeköy, Sarıyer ve Zeytinburnu şubelerinde faaliyet gösteren firma, yatırım yapmak isteyen girişimcilere franchising veriyor.

BURGER YE Franchising çalışmalarını talep ve keşif süreci ile başlatmaktadır. Talep gelen bölgelerin konumu, sirkülasyon ve popülerlik oranı gibi durumlar değerlendirilmektedir. BURGER YE talep gelen konum çevresinde yaşayan kişilerin yaş ortalaması, çevresel imkanları, üniversiteye yakınlığı, çalışan ve öğrenci oranı gibi kriterler göz önünde bulundurularak hedef kitle analizi yapılmaktadır. Bu analiz doğrultusunda uygunluk durumu oluşursa sözleşme aşamasına geçilmektedir. Uygun olan yer ile ilgili mimari proje çizilerek tadilat süreci başlatılmaktadır. Şube teslimleri 2 aylık zaman içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süreç içerisinde kurumsal eğitim planlamaları da başlatılmaktadır. Açılış öncesi ve açılış sonrası 15 günlük eğitimlerle de şube işleyişleri ve reçeteler, şubede görev alacak kişilerle paylaşılmaktadır. Şube teslimleri sonrasında da şubelere teknik destek devam etmektedir. Takiplerin daha kolay olmasını sağlayan yazılım programı, şube yöneticilerine kolaylık sağlamaktadır. Gereken destekler, periyodik denetlemeler ile de şube sahiplerine sunulmaktadır.

Franchise yapısında, öncelikli olarak kurumsal yapının bütünlüğü ön planda tutulmaktadır. Bu kapsamda, tüm şubelerde aynı lezzet, aynı ürün,aynı fiyat aynı basılı öğeler kullanılarak BURGER YE’NİN özgünlüğü yansıtılmaktadır.

Franchising ile ilgili daha detaylı bilgi için 0212 226 2 620 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
www.burgerye.com.tr

BurgerBreak Gurme Burger pazarında

Saloon Burger Yüzde Yüz Yerli Burger ve Konsepti İle Fark Yaratıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu