Bayilik Veren Firmalar

BurgerBreak Gurme Burger pazarında

Başta; akaryakıt, deniz taşımacılığı, lojistik, filo kiralama, yatçılık, turizm, gıda, dağıtım ve distribütörlük alanlarında faaliyet gösteren Yücelen Grup bünyesinde yer alan Bur-ger Break; gurme burger pazarına 2013 yılında çok hızlı bir giriş yaptı. Kısa zamanda da kendini ispatlamıştır. Farklı gramajlarda köfte seçeneklerini burger menüsünde bulunduran Burger Break, formülünü çok uzun denemeler ve araştırmalar sonucunda ortaya çıkardığı, doğal baharatlar dışında hiçbir katkı maddesi kullanmadan hazırladığı ürünlerini müşterilerine sunuyor. İlki Konya yolunda olmak üzere; Cebeci Ekspres, 365 AVM, Çayyolu Dorapark, Bahçeli-evler şubeleriyle Ankara’da toplam 5 noktada yer alan Burger Break çok yakında 6. şubesini de Ankara Besa Kule’de açmayı planlıyoruz. Neredeyse tüm şubelerinde farklı müşteri kitlelerine hitap eden Burger Break; tüm şubelerini geleceğinin teminatı olarak görmekteyiz.

BurgerBreak

Burger Break olarak; gurme burger pazarına rekabetten ziyade en iyisini yapmayı amaçladığımız için girdik. Pazardaki diğer markaları rakip değil meslektaş olarak benimsiyoruz. Müşteri portföyümüzün yoğun olarak çocuk ve gençlerden oluşması; doğallık konusundaki hassasiyetimizin en yüksek seviyede olmasını sağlıyor. Sağlıklı beslenen nesillerin önemini bilen bir firma olarak kendi çocuklarımıza yedirmeyeceğimiz hiçbir şeyi müşterilerimize sunmamayı ilke edindik. Kendi beklentilerimizden ziyade müşterilerimizin beklentilerini daha öncelikli kabul ediyor ve “artık, çocuklarıma rahatlıkla hamburger yedirebiliyorum” diyen her ebe veynde hijyen ve doğallığa verdiğimiz önemin ne kadar doğru olduğunu bir kere daha anlıyoruz. Dürüst, temiz ve güler yüzlü hizmet verdiğimiz her günü bir başarı olarak görüyor ve garsonundan yönetimine herkesi bu başarının bir parçası kabul ediyoruz.


işe başladığımız ilk günden bu yana amacımız hep Burger Bre-ak’i ulusal bir marka haline getirmekti. Bu fikrimizi hiç değiştirmedik. Şu anda yurtdışı ve yurt içi şubeleşmek için tüm alt yapımız hazır. Uygun lokasyon ve uygun zamanı belirler belirlemez hızlıca şubeleşmeye gideceğiz. Kendi açtığımız şubelerin yanında Burger Break’i ulusal bir marka yaparken franchise zincirimizi de kurma yolunda adımlar atıyoruz. Bu anlamda bizimle aynı bilince sahip, girişimci, dinamik ve yenilikleri seven iş ortaklarıyla yolumuza devam etmek istiyoruz.

Burger Break olarak AVM veya cadde lokasyonu gibi bir kısıtlamamız bulunmuyor. Markamızın ismine ve itibarına zarar vermeyecek ve tabii ki karlılık adına potansiyel gördüğümüz her noktada olmak istiyoruz. Bizim için; bize uygun, doğru lo-kasyonlarda, doğru konseptlerle yer almak önem arz ediyor.


Sorunuzda da vurguladığınız üzere biz bir aileyiz ve ailemize yeni bireyler arıyoruz. Bu sebeple bizim için franchise profili çok önemli. Hali hazırda iki adet franchise vermiş bulunmaktayız ve onlarla da imzaladığımız standart ve detaylı bir franchise sözleşmemiz mevcut. Bu sözleşmede ailemize katılmak için tüm şartları.bulmak mümkün, bizden franchise isteyen adaylara ilk görüşmeden sonra sözleşmemizi sunuyoruz.

Biz buna franchise bedeli değil de Burger Break markasını güçlendirme bedeli diyoruz. Çünkü franchise almaya karar vermiş, yani ailemize katılmaya karar vermiş birisi otomatik olarak markanın stratejik ortağı oluyor ve ödeyecek olduğu bedeli stratejik ortağı olduğu markanın güçlenmesi için ödüyor. Bahsettiğimiz marka güçlendirme bedelini 25000 S + KDV olarak belirledik. Ailemize katılmak isteyen yeni ortağımızın, markamızın yeni şubesini açmak için metrekare başı 2.500 TL bir bedel harcama yapması gerekiyor.

http://burgerbreak.com.tr/dev/?page_id=157


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu