Haberler

2017 Dünya Franchıse Zirvesi İstanbul’da

Asya Pasific Franchise Konfederasyonu (APFC) ve Dünya Franchıse Konseyi ile birlikte Avrupa Franchise Federasyonu(EFF) Toplantısı Ekim 2017 tarihinde Ufrad ve Medya Fors ev sahipliğinde İstanbul’da Bayim Olur musun Franchising Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek…

Avrupa ve Ortadoğu’nun birincisi olma özelliğini taşıyan, franchising alanındaki ilk ve tek fuar olan Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Fuar, bu yıl 12-15 Ekim 2017’de Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldvvell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda CNR Fuar merkezinde 15. kez düzenlenecek. KOSGEB’in desteklediği fuar, istihdam oluşturma ve yeni iş alanları yaratma anlamında Türk ekonomisine önemli katkılar sağlamakla birlikte ziyaretçi, katılımcı sayısı ve yarattığı iş hacmi açısından her geçen yıl önemli başarılara imza atıyor. Her sektörden 300 den fazla katılımcının yer aldığı fuarda bu yıl “Tedarikçi özel bölümü” olacak ve burada franchise veren markalara ürün ve hizmet tedariki sağlayan markalar stantları ile yer alacak.

bu fuarda is var

50 Ülkenin franchise dernekleri İstanbul’a geliyor!

“Cakarta’da düzenlenen Dünya Franchise Konseyi ve Asya Pasifik Konfederasyonu toplantılarına katılan Ufrad Başkanı Dr. Mustafa Aydın, WFC ve APFC Dönem Başkanlıkları ile 2017 zirvelerini Türkiye’ye taşıdı. Üç önemli franchise zirvesi; Asya Pasific Franchise Konfederasyonu (APFC) ve Dünya Franchise Konseyi ile birlikte Avrupa Franchise Federasyonu (EFF)Toplantısı Ekim 2017 tarihinde Ufrad ve MedyaFors ev sahipliğinde, fuar ile eş zamanlı olarak İstanbul’da gerçekleştirilecek.. Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Ayçan Helvacıoğlu Türkiye için büyük önem taşıyan gelişmeleri şöyle anlattı: “Üç önemli franchise zirvesi; Asya Pasific Franchise Konfederasyonu (APFC) ve Dünya Franchise Konseyi ile birlikte Avrupa Franchise Fede-rasyonu(EFF)Toplantısı Ekim 2017’de fuar ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek.Toplantılar kapsamında Amerika’dan Çin’e, Güney Afrika’dan İngiltere’ye yaklaşık 50 ülkenin franchise dernekleri üye markalan ekonomi bakanları ve yetkilileri İstanbul’da bir araya gelecekler. Rotamız, başarılı bir şekilde gelişmek ve markalarımıza değer katmak.

Türk markaları globalleşiyor

Aynı zamanda fuar ile birlikte 2017 yurtdışı çalışmaları hakkında bilgi veren Helvacıoğlu; “MedyaFors Fuarcılık, Dünya çapında büyük önem taşıyan, Nevvyork International Franchise Expo, Rusya BuyBrand Expo ve Dubai Franchise Expo Fuarlarının Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi olmuştur. 15-17 Haziran 2017’de New York, NY The Javıts Center’da düzenlenecek International Franchise Expo Fuarı’nda Türk markalan ile Amerika’daki yatırımcıları bir araya getireceğiz. Her sektörden, 120 ülkeden, 450’yi aşkın markanın katıldığı, girişimcilere ve markalara fırsatlar sunan fuar bu yıl 25. kez düzenlenecek. “Rusya Pazarına en kolay giriş noktası!” sloganıyla Moskova CEC Expo Center’da düzenlenecek olan 15. Buybrand Expo ise 27-29 Eylül 2017 tarihlerinde düzenlenecek. 14-15 Kasım 2016 da ilki düzenlenen Dubai Franchise Ex-po Fuar’ında Türk markaları ile Ortadoğulu yatırımcıları buluşturduk. Yeni tarih ise 29-30 Ekim 2017. ..”dedi. 2017 planlamasında yurt dışı çalışmalarına ağırlık verecek olan Med-yaFors franchising sistemine ve gelişimine önem vermekte, bu konuda önemli çalışmalara imza atmakta ve markaların yurt içinde ve yurt dışında büyümelerine önemli katkılar sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu