Anasayfa / Haberler / Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı (ICSG)

Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı (ICSG)Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve , Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve UGETAM’ın himayesinde düzenlenecek olan “3. Uluslararası i İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı” 29-30 Nisan 2015 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek.

ICSG

Enerji alanındaki kamu yöneticilerine, karar vericilere, özel sektöre, yatırımcılara ve enerji sektöründe mal ve hizmet sunanlara yararlı olması amaçlanan ve iletim konusu dâhil son kullanıcıya kadar bütün ana konuları kapsayan 3. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarında, bütün akıllı enerji sektöründeki paydaşlar, yerli ve yabancı birçok uzman konuşmacı ile sektörün en önemli kuruluşlarının ve derneklerin temsilcileri bir araya gelecek. Kongrede, katılımcılar kendi bilgi ve tecrübelerini paylaşmalarının yanı sıra, akıllı şebekelerin önemini, akıllı şebekelerden hedeflenenin ne olduğunu ve buna ilişkin yol haritası gibi temel konuları tartışacak.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Bu yıl da yerli ve yabancı elektrik, su, ısı ve gaz sayacı üreten ve ithal eden firmalar, transformatör üretici ve ithalatçı firmalar, coğrafi bilgi sistemi firmaları, yenilenebilir enerji ve rüzgâr enerjisi firmaları, enerji depolama firmaları, faturalama hizmetleri firmaları, IT güvenlik firmaları, modem üreticileri, elektrik ve doğal gaz dağıtım şirketleri, organize sanayi bölgeleri, belediyeler, uygunluk değerlendirme kuruluşları, otomasyon firmaları, muayene, test ve kalibrasyon kuruluşları, ar-ge firmaları, enerji üretim/iletim/dağıtım firmaları, GSM operatörleri, yazılım firmaları, elektrikli araç üreticileri, su idareleri, telekomünikasyon firmaları ve ilgili sektör temsilcilerinin fuara katılması bekleniyor.

Daha fazla bilgi için www.icsgistanbul.com adresi ziyaret edilebilir.

  Yöresel tarzda ev yapana 10 bin TL hibe
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Orman Köylüsüne Kredi ve Hibe Desteği

Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM) 2019 yılında orman köylüsüne toplam 186 milyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir