Salı , Ocak 16 2018
Anasayfa / Haberler / Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı (ICSG)

Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı (ICSG)Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve , Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve UGETAM’ın himayesinde düzenlenecek olan “3. Uluslararası i İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı” 29-30 Nisan 2015 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek.

ICSG

Enerji alanındaki kamu yöneticilerine, karar vericilere, özel sektöre, yatırımcılara ve enerji sektöründe mal ve hizmet sunanlara yararlı olması amaçlanan ve iletim konusu dâhil son kullanıcıya kadar bütün ana konuları kapsayan 3. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarında, bütün akıllı enerji sektöründeki paydaşlar, yerli ve yabancı birçok uzman konuşmacı ile sektörün en önemli kuruluşlarının ve derneklerin temsilcileri bir araya gelecek. Kongrede, katılımcılar kendi bilgi ve tecrübelerini paylaşmalarının yanı sıra, akıllı şebekelerin önemini, akıllı şebekelerden hedeflenenin ne olduğunu ve buna ilişkin yol haritası gibi temel konuları tartışacak.
Bu yıl da yerli ve yabancı elektrik, su, ısı ve gaz sayacı üreten ve ithal eden firmalar, transformatör üretici ve ithalatçı firmalar, coğrafi bilgi sistemi firmaları, yenilenebilir enerji ve rüzgâr enerjisi firmaları, enerji depolama firmaları, faturalama hizmetleri firmaları, IT güvenlik firmaları, modem üreticileri, elektrik ve doğal gaz dağıtım şirketleri, organize sanayi bölgeleri, belediyeler, uygunluk değerlendirme kuruluşları, otomasyon firmaları, muayene, test ve kalibrasyon kuruluşları, ar-ge firmaları, enerji üretim/iletim/dağıtım firmaları, GSM operatörleri, yazılım firmaları, elektrikli araç üreticileri, su idareleri, telekomünikasyon firmaları ve ilgili sektör temsilcilerinin fuara katılması bekleniyor.

Daha fazla bilgi için www.icsgistanbul.com adresi ziyaret edilebilir.

Mutlaka Okuyun:  Oluklu mukavvada anti- damping kavgası
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

BES şirketinle iletişimde ol, haklarını koru

Otomatik Katılım’ın işleyişinde aktif katılım şart. İş değişikliğinde sistemde kalmak için bireysel başvuru yapılmalı. Devlet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir