Salı , Ağustos 14 2018
Anasayfa / Haberler / UFRAD’dan markalara, Turquality destekleri toplantısı

UFRAD’dan markalara, Turquality destekleri toplantısıUFRAD Franchising Demeği Yönetim Kurulu ve Yuvarlak Masa Toplantısı Faruk Güllüoğlu’nün ev sahipliğinde gerçekleşti.

Turquality destekleri toplantısı

Yurtdışı yatırım sürecinde varolan fırsatlar ve sorunlar yuvarlak masa toplantısının gündemini oluşturdu, ilk olarak, UFRAD Franchising Derneği Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın güncel konuların üstünde durdu. Brezilya’da gerçekleşen Dünya Franchise Derneği toplantısında görüşülen konuları, UFRAD Yönetim Kurulu ve Yuvarlak Masa katılımcıları ile paylaştı. Konuşmasında,”Türkiye yurtdışı yatırımlarında dikkatli olmalı ve markalaşma öneminin farkına varmalıdır. Bizi ileriye sadece yatırımlarımız götürecektir”dedi. Ayrıca, Dr. Mustafa Aydın Türkiye’nin AR-GE çalışmalarına daha fazla ağırlık vermesi gerektiğini söyledi ve patent sahibi bir ülke olmanın getirilerinin çok önemli olduğunu vurguladı.
Dr. Mustafa Aydın’ın ardından, Consulta Yönetim Danışmanlığı, Yönetici Ortağı Tolga Acarlı, Turquality Desteği ile ilgili çok kapsamlı bir sunum yaptı. Tolga Acarlı, Turquality Desteğinin vizyon ve misyonunu açıklayarak konuşmasına başladı. Buna ek olarak, UFRAD Derneği üyesi firmaların marka desteği aldıktan sonraki konumları hakkında çok geniş bir sunumla üyeleri bilgilendirdi. Sunum, üyelerden gelen soru-cevap eşliğinde sona erdi. Toplantı sonunda, UFRAD Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın, nazik katılımlarından ötürü Tolga Acarlı’ya teşekkür ederek plaketini taktim etti.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

iTaksi uygulaması yaygınlaşıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İsbak tarafından yerli yazılım firmaları ve Türk mühendislere yaptırılan iTaksi uygulaması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir