Anasayfa / Haberler / TÜSİAD, Van gezisini neden erteledi?

TÜSİAD, Van gezisini neden erteledi?haluk dincerGeçen yıl çözüm sürecinin ekonomik ayağına destek vermek için Muharrem Yılmaz başkanlığında Şırnak ve Cizre’de geniş katılımlı toplantılar yapan TÜSİAD, bölgedeki temasları çerçevesinde üçüncü ziyaretini Van’a gerçekleştireceğini açıklamıştı.

Ancak Haziran-Temmuz döneminde gerçekleştirilmesi planlanan Van ziyareti, Kasım ayma ertelendi. Ertelemenin en önemli nedeni, Muharrem Yılmaz’ın 4 Haziran’da TÜSİAD başkanlığından istifa etmesi sonrasında TÜSİAD yönetiminin yeni başkan Haluk Dinçer ile birlikte gerçekleştirme kararı aldığı yoğun Ankara ziyaretleri oldu.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Haziran ayının ikinci yarısından itibaren başkanlık koltuğuna oturan Dinçer, Temmuz’un ilk günlerinde Ankara’da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, ekonomi yönetimi ve siyasi parti liderlerini ziyaret etti. Bu nedenle Van gezisi ileri bir tarihe atıldı. Yapılan istişareler sonucunda ziyaretin 10 Ağustos’taki cumhurbaşkanlığı seçimleri ve 1 Ekim’deki TBMM açılışı sonrasında Kasım ayının ilk yarısında gerçekleştirilmesi karan alındı.

  Ambalajda renk tercihleri yeniden değişti
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Finans şirketleri dijitalizasyon sayesinde kağıt tüketimini azalttı

KAĞIT tüketiminin en yoğun olduğu sektörlerden biri kuşkusuz finans. Bankalar, sigorta şirketleri, leasing, faktoring, hatta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir