Haberler

Sişli’de küçük metrekarede holding konforu!

“Her şey iyi güzel de holding konforunda iş yaşamı biraz pahalı olmaz mı?” diye düşünenlere not: iTower Bomonti akıllı ve ekonomik çözümler sunan, harcadığın kadar öde sistemiyle yönetim giderlerini en aza indiriyor.


İTOWER’DA YAŞAM BAŞLADI!

Gayrimenkul sektörünün Türkiye’deki iki güvenilir ismi FERYAPI ve SINPAŞ GYO işbirliğiyle iş dünyasını ve yatırımcıları Türkiye’nin ilk küçük metrekareli, nitelikli ofis konseptiyle tanıştıran iTower Bomonti’de şirketler, işlerini a+ konforla sürdürmenin keyfini yaşıyor. iTower’da kiralamalar hızla devam ediyor.

Küçük metrekareli, nitelikli ofis anlayışıyla iş hayatında bir çığır açan iTower’da, işini geleceğe taşımak isteyen vizyoner, akılcı, prestijli iş sahipleri ve yatırımcılar için 60 m2’den 800 m2’ye varan ofisler bulunuyor.

Bugün birçok küçük işyeri sahibi, iş dünyasının nabzının attığı Mecidiyeköy, Şişli, Taksim, Levent gibi lokasyonlarda pek çok konfordan uzak, iş hanlarına ve apartmanlara sıkışıp kalıyordu. Şimdi bu işyeri sahipleri, ofislerini Tower’a taşıyarak, holding konforunu yaşamaya başladılar.

iTower Bomonti

E-5 Karayolu’ndan görülebilen iTower, Beşiktaş’ı TEM Otoyolu’na bağlayan iki tünelin tam ortasında ve Bomonti Tüneli’nin tam çıkışında yer alıyor. İstanbul’un en önemli iş, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakınlığının yanı sıra Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Taksim’e de sadece 5 dakika. Aynca iTower’da çalışanlar için toplu ulaşım noktalarına servis hizmeti bulunuyor.

iTovver, farkını daha giriş kapısında hissettiriyor. Valet parking, karşılama ve yönlendirme hizmetleriyle iTower, konforu size içeri adım attığınız anda yaşatmaya başlıyor.En son teknolojik donanıma sahip toplantı odaları, misafir ve müşterilerin ağırlandığı VIP Lounge, iş yemekleri için özel catering hizmeti sunan yemek salonları işinde kusursuzluğu arayanlar için ideal. Aynca, İTovver’da iş hayatının stresinden uzaklaşmak için kat bahçeleri, fitness ve hobi odaları da bulunuyor.

İlk kez iTower’da uygulanan Back-Up Concierge hizmeti, pek çok alanda 24 saat ücretsiz servis vererek, ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını sonuna kadar açıyor.

İTovver sakinleri ister çiçek gönderebiliyor, ister acil bir evrakı elden ulaştırabiliyor, hatta misafirlerini havalimanından özel araçla aldırabiliyorlar.

24 saat kişisel asistan hizmeti de iTower’da…

İş yaşamını ezber bozan yeniliklerle tanıştıran iTower Bomonti’nin hizmetleri ve ayrıcalıklarıyla tanışmak, işinizi küçük metrekareli, büyük konfora taşımak için acele edin. İster satın alın, ister kiralayın, yatırımcısına bittikten sonra bile kazandırmaya devam eden iTower’da işe kazanarak başlayın…Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu