Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Haberler / PC’sini Kendi Toplamayı Sevenler Yaşadı

PC’sini Kendi Toplamayı Sevenler YaşadıŞu aralar mağazalarda tek parça olarak satılan dizüstü bilgisayarların yaygınlaşması nedeniyle pek popüler olmasa da, PC toplamak bir zamanlar bilgisayar meraklıları arasında en yaygın uğraşlardan biriydi. Diğer yandan performansı ve özellikleri açısından kullanım ihtiyacına uygun bir sistem ortaya koymak, bir araya getireceğiniz parçalara ve bunlar arasındaki uyuma hâkim olmanızı gerektiriyordu.

pc toplamak
Aslında durum günümüzde de farklı değil, ama neyse ki bu işi son derece kolaylaştıran hizmetler var. Pangoly de bunlardan biri. Pangoly web sitesine girdiğinizde, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bilgisayar sisteminin niteliklerine uygun, uyumlu parçaların hangileri olduğunu kolayca keşfedebiliyorsunuz. Üstelik başkaları tarafından ortaya koyulmuş ideal sistem yapılanmalarını görüntülemeniz ve kendi seçimlerinizi paylaşmanız da mümkün. Pangoly web sitesine ulaşmak için uk.pangoly.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

BES nasıl işliyor?

Dış dünyadan katılımcılar tarafından sisteme aktarılan katkı payları, fonlarla bir taraftan büyümeye ve sistemi büyütmeye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.