Haberler

Hibe, teşvik ve kredilere tek bir tıkla ulaşmak ister misiniz?

Patronlar, yöneticiler, girişimciler… Tüm hibe, teşvik, kredilere tek bir tıkla ulaşmak ister misiniz? Bunun için hibe, teşvik ya da kredi veren kurumları tek tek araştırmanıza gerek yok.

Hibe, teşvik ve krediler

Liderlervadisi.com isimli internet sitesine girdiğinizde 100‘den fazla destek programına anında erişmeniz mümkün. Ekonomi Bakanlığı, TÜBİTAK. KÜSGF.B. Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı, NATO. Avrupa Komisyonu. Avrupa Birliği, kalkınma ajansları bunlardan ilk akla gelenler. Site sayesinde söz konusu kurumların güncel hibe ve destek programlarının başvuru tarihleri, bütçe ve başvuru koşullarına anında ulaşabiliyorsunuz. Liderlervadisi.comun fonlar dışında dikkat çekici diğer özelliklerine gelince. Site aslında inovas-yona yönelik kolaylaştırıcı araçlar sunan bir sosyal ağ platformu. Siteden hibe, teşvik, kredi gibi finansal destekler, akademi ve iş dünyasından profesyonel uzmanlar, danışmanlar, yatırımcılar, işbirliği arayışındaki proje ve teknolojiler ve etkinlikler hakkındaki bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Siteden fon merkezi, uzman rehberi, teknoloji transferi, inovasyon etkinlikleri, eri-şim-eşleşme-işbirliği bildirimleri, anlık mesajlaşma gibi web 2.0. tabanlı onlarca özgün uygulamaya erişilebiliyorsunuz.


Site, sunduğu gelişmiş arama-filtreleme sistemiyle, ihtiyaç duyulan finansal kaynaklara, nitelikli insan kaynağına, teknolojilere, etkinliklere ve ilgili tüm fırsatlara tek bir merkezden ulaşma imkanı sunuyor. Fon uygulaması ile hibe, teşvik, kredi, yatırım sermayesi ve kuluçka merkezi destekleri gibi milyarlarca TL destek hakkında bilgi alınabiliyor.

‘Profesyoneller’ uygulaması, geniş bir yelpazede akademi ve iş dünyasından uzman ve danışmanlara hızlıca erişme ve işbirliği kurma imkanı sunuyor. On binlerce üyenin kendi profesyonel özgeçmişlerini yayınladığı ve uzmanlık, hizmet ve yeteneklerini sergileme imkânı sunulan uygulamada üyelere, gelişmiş arama filtreleriyle işbirliği yapma olanakları ücretsiz sunuluyor.Bir Yorum

  1. Devlet destekli nasıl kredi alabilirim. ben küçükbaş hayvancılık yapmak istiyorum. nerden alacaz. tkdk veriyormu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu