Anasayfa / Haberler / Hem ofis hem de konut

Hem ofis hem de konutbomontiBomonti Modern Palas projesi, sahip olduğu merkezi konumu, yalın ve modern formu, farklı kullanıcı profillerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek farklı daire alternatifleri ve verimli planlamasıyla bölgede ön plana çıkıyor.

Şehir merkezinde ulaşımın yanı sıra park problemi de önemli bir sorun teşkil ederken Modern Palas, 2 odalı her daireye 2 kapalı otopark bölümü sağlayarak hayatı kolaylaştırıyor.
Bomonti Apartman ve Bomonti Modern Palas projelerinde KDV oranı yüzde 1 olarak uygulanıyor.

Extensa tarafından inşa edilen Bomonti Modern Palas’ta 15 katta toplam 98 daire yer alıyor. Projede, ofis ya da konut olarak kullanılmak üzere tasarlanan, 66 m2 ile 210 m2 arasında değişen büyüklüklerde ve farklı tiplerde 1+1 ve 2+1 seçenekleri bulunuyor.

Doğal enerji tasarrufuna imkân verecek çözümlerin tercih edildiği Modern Palas’ta binanın yönlenmesi, cephede kullanılan güneş kırıcılar, cam boyutları ve kullanılan malzemelere de dikkat edildi. Kullanılan güneş kırıcılar, aynı zamanda tasarım kimliğinin güçlü bir parçası olarak projeye hem fonksiyonel hem de estetik değer katıyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

Türkiye ile Rusya arasındaki ticari ilişkiler

Türkiye ile Rusya arasındaki ticari ilişkiler Proestate Uluslararası Gayrimenkul Yatırımı Forumu’nda atılan adımlarla daha da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir