Cuma , Haziran 22 2018
Anasayfa / Haberler / Hem ofis hem de konut

Hem ofis hem de konutbomontiBomonti Modern Palas projesi, sahip olduğu merkezi konumu, yalın ve modern formu, farklı kullanıcı profillerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek farklı daire alternatifleri ve verimli planlamasıyla bölgede ön plana çıkıyor.

Şehir merkezinde ulaşımın yanı sıra park problemi de önemli bir sorun teşkil ederken Modern Palas, 2 odalı her daireye 2 kapalı otopark bölümü sağlayarak hayatı kolaylaştırıyor.
Bomonti Apartman ve Bomonti Modern Palas projelerinde KDV oranı yüzde 1 olarak uygulanıyor.

Extensa tarafından inşa edilen Bomonti Modern Palas’ta 15 katta toplam 98 daire yer alıyor. Projede, ofis ya da konut olarak kullanılmak üzere tasarlanan, 66 m2 ile 210 m2 arasında değişen büyüklüklerde ve farklı tiplerde 1+1 ve 2+1 seçenekleri bulunuyor.

Doğal enerji tasarrufuna imkân verecek çözümlerin tercih edildiği Modern Palas’ta binanın yönlenmesi, cephede kullanılan güneş kırıcılar, cam boyutları ve kullanılan malzemelere de dikkat edildi. Kullanılan güneş kırıcılar, aynı zamanda tasarım kimliğinin güçlü bir parçası olarak projeye hem fonksiyonel hem de estetik değer katıyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

BES nasıl işliyor?

Dış dünyadan katılımcılar tarafından sisteme aktarılan katkı payları, fonlarla bir taraftan büyümeye ve sistemi büyütmeye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.