Salı , Şubat 19 2019
Anasayfa / Haberler / Hem ofis hem de konut

Hem ofis hem de konutbomontiBomonti Modern Palas projesi, sahip olduğu merkezi konumu, yalın ve modern formu, farklı kullanıcı profillerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek farklı daire alternatifleri ve verimli planlamasıyla bölgede ön plana çıkıyor.

Şehir merkezinde ulaşımın yanı sıra park problemi de önemli bir sorun teşkil ederken Modern Palas, 2 odalı her daireye 2 kapalı otopark bölümü sağlayarak hayatı kolaylaştırıyor.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Bomonti Apartman ve Bomonti Modern Palas projelerinde KDV oranı yüzde 1 olarak uygulanıyor.

Extensa tarafından inşa edilen Bomonti Modern Palas’ta 15 katta toplam 98 daire yer alıyor. Projede, ofis ya da konut olarak kullanılmak üzere tasarlanan, 66 m2 ile 210 m2 arasında değişen büyüklüklerde ve farklı tiplerde 1+1 ve 2+1 seçenekleri bulunuyor.

Doğal enerji tasarrufuna imkân verecek çözümlerin tercih edildiği Modern Palas’ta binanın yönlenmesi, cephede kullanılan güneş kırıcılar, cam boyutları ve kullanılan malzemelere de dikkat edildi. Kullanılan güneş kırıcılar, aynı zamanda tasarım kimliğinin güçlü bir parçası olarak projeye hem fonksiyonel hem de estetik değer katıyor.

  Güneş enerjisi yatırımları orta boy işletmelere indi
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Türkiye döküm sanayi Avrupa’da ikinci sırada

ÜRETİM hacmi her yıl daha da artan Türkiye döküm sanayi, 2018 Aralık ayında açıklanan 52’nci …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir